çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İkiz bekliyoruz cnm o yüzden daha çok o konulara bakıyorum :) kaybetme korkusu var bir yandan. Rabbim hepimize nasip etsin inşallah sağlıkla yavrularımizi kucağımıza almayi. Dualarımdasiniz
aaayyy massallah ikizmi bende cok istedim ama tekede raziyim olmadi demekki rabbim verecegi vakti zamani bekliyor rabbim sag salim bebislerini kucagina almani nasip ersin insallah erkek kiz olsun ayyyyy cokk tatli olurlar massalllah

zeynep zumru 12 negatifti 14 pozitifi gordu umitli ol pozitif ol canim rabbim vakti gelince verecek insallqh dualqrimdqsiniz

hayirli cumalar olsun insallah rabbim dualarinizi kabul eder amin

Canim senin kaçıncı günündu ki..sormus olabilirim yine unuttum malum devamli gun soruyiruz burda unutuyorum. .dun bi arkadasimla görüştüm uc gun gunu geçti negatif nerdeyse bir hafta gecti ikinci cizgi silik cikmis belli olmuyor yani

İkiz bekliyoruz cnm o yüzden daha çok o konulara bakıyorum :) kaybetme korkusu var bir yandan. Rabbim hepimize nasip etsin inşallah sağlıkla yavrularımizi kucağımıza almayi. Dualarımdasiniz
Ayy ne güzel bi haber tebrik ederim rabbim ol deyince bak nasil oluyo sağlıkla kucagina al inşallah

Canım ben 18'inde igne oldum daha geçmedi günüm ama merak işte, heyecan

Iğne den sonraki 14. Gün bugün canım. Adet belirtisi var canım ya bilmiyorum bakalım

Canım ben 18'inde igne oldum daha geçmedi günüm ama merak işte, heyecan
Bende 19 unda iğne mi oldum canım bende de kasik karın ağrısı vardı dün aşırı şekilde dayanamadım test yaptım ikinci çizgi hemen çıktı şaşırdım yanlıştır dedim 2 tane daha test yaptım onlarda da hemen çıktı akşam da kan verdim ve onda da referans değeri 0-5,3 benim sonuç 24,7 çıktı Dr hayırlı olsun dedi ama sevinemiyorum iğneden dolayı da erken yapılınca test pozitif olabiliyomus kafam karıştı iyice ama kan da döllenmeden sonra 7 günde çıkar yaziyo şaşırdım Kaldim :/

Canım sakın sıkma canını. Ben anladım ki bu işlerde psikoloji çok önemli. Testler negatif de olsa, yeter ki bir pozitifliğimizi koruyalım :)
Aynen şuan idrar ve kan testinde çıkan pozitifliği mi korucam :) dün akşam dayanamadım ben kan da verdim onda da çıktı sen öyle deyince de kafamda soru kaldı eşim bile diyo ki sevinemiyom bile bi içime kurt dusurdun diyo

Bende 18 inde iğne oldum beraber bekleyelim mi kızlar içimden test yapmak geliyor ama tek ilişki oldu malesef 33.saatte bat 2 mart

Yanıltıcı olabilir canım 12.gun kesin çıkar kanda arttiysa kesinleşir inşallah hamilesindir

Yanıltıcı olabilir canım 12.gun kesin çıkar kanda arttiysa kesinleşir inşallah hamilesindir
İşte benim de kafam karisik şuan o kadar da umitlendim ama inş bu pozitiflik istikrarını korur :) inş beraber veririz gül haberleri benden bi gün önce olmuşsun iğneyi :) hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…