çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

aaayyy massallah ikizmi bende cok istedim ama tekede raziyim olmadi demekki rabbim verecegi vakti zamani bekliyor rabbim sag salim bebislerini kucagina almani nasip ersin insallah erkek kiz olsun ayyyyy cokk tatli olurlar massalllah

Ayy ne güzel bi haber tebrik ederim rabbim ol deyince bak nasil oluyo sağlıkla kucagina al inşallah
Aminnnn Allah razı olsun arkadaşlar darısı tez zaman da sizlerin başına ins.
2 kez kanamam oldu ama iyiyiz şükür. Dualarınızı beklerim

Ben geldim eve :) basarili gecti. Polipten kurtuldum . Agrim sizim yok. Zaten narkozlu oldumda. Sonrasinda da agrim olmadi. Insallah daha da olmaz
Merhaba cnm gecmus olsun insallah hamile kalirsin salı günü bende polip aldiracagim korkulacak bisi varmı doktor ne dedi korunma için 1 ay boş geçecek demi nasıl oluyo korkuyorum ben ne kadar surdu operasyon..

Merhaba cnm gecmus olsun insallah hamile kalirsin salı günü bende polip aldiracagim korkulacak bisi varmı doktor ne dedi korunma için 1 ay boş geçecek demi nasıl oluyo korkuyorum ben ne kadar surdu operasyon..
Canim benimki kurtaj gibi alindi. Histeroskopiye gerek duymadi dr. Ben israrla yapalim dedm ama. O yontemi tercih etti.
Valla sali gunu aldilar. Islem kisa suruyor ayilma bayilma 1 saat. Sonra biraz yatiyosun odada. Cikis islemleri yapilinca cikabiliyosun.. benim sali carsamba hic agrim olmadi. Ama bugun agrim akintimda var. Pembe kahverengi arasi az az oluyo. 10 gun iliski yasak. Ben erken yumurluyorum ( normal sartlarda olursa) o yuzden kaciricam zaten. Bos gecicek yani. Korkulcak bisey yok ama.

Benimde kürtaj olacakmış bnde rahime zarar gerçek DİE korkuyorum

Ben dr a cok guveniyorum. O yuzden tereddut etmedim. Histeroskopide de risk varmis. Baska acilardan. Ki bu normal kurtaj degil. Dr iyiyse hic korkma.
Drda daha ilk ayim güzel ilgileniyo aslında ben perinatoloji dra gidiyorum ama maalesef çok dolu olduğu için hamile kal öle gel dedi ve Dr Dr gezmektwn sikildim güvenmek istiyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…