çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Smdi sag kasigim cok agriyr kizlar belime de vuryor acaba kendiliginden mi catliyr yoksa o ultrason cihazindan mi kaynaklandi yeni basladi agri igne yaptrmasam mi daha once kndilignden catlamisti off kafam cok karisti
canim nerelerdesin bir gelisme varmi insallah hamissindir

:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:Arkadaşlar :) 13. Gün ve çift çizgiyi gördüm hala inanamıyorum :) masallah... İnş iğne etkisi değildir :) ama cuma yaptım tertemiz tek cizgiydi
canim nerelerdesin ugramiyorsun insallah iyisinizdir bebisle birlikte 8 haftanda diyor takvimin massallah kk de geziniyorsun en son 18:49 etkinligin

Allah tum isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar nasipetsin kizlar cumartesi gunu bende catlama ignesi olucam klomenden sadece 3 tane icebildim yumurta kontrolunde 2 tane yumosum oldunu soledi dr. Bu ignenin ne gibi bi yan etkileri var benim hipofiz adenomum var dolayisiyla surekli bas ve gogus agrisi zaten yasiyorum bide malesef cikolata kisttinden dolayi kasik agrilarida yasiyorum zaman zaman sorum suki igne bas agrisi gogus hassasiyeti kasik agrisi oluyor mu 4 yillik evliyim 1 kimyasal gebelik yasadim birde 6 bucuk haftalik bebegimi dusurdum evlat hasretini ceken bilir cok zor

Maşallah canım, darısı topik sahibine ve dileyen herkese inşallah..
canim ne haber nasilsiniz 11 haftandasin.massallah kardesim 16 haftasinda pazartesi cinsiyetini ogrenecek rabbim izin verirse sen nasil oldun bebisin nasil takviminde guzel gorunuyor hadi massallah size

Valla canm nerdee o gunler yok hala
Doktr bu sefer klomen kullandirdi ve cmtsi de catlatma ignesi yaptrdm bakalm bekliurm sen ne alemdesn
27-28subat regl gunum biliyorsun tedaviyi biraktim klomen benim migrenimi tetikledi cat ignede fitigimi kotu etkiledi iki buklum geziyordum cok sukur hormonsuz hayat kismet diyorum insallah bebislerimiz olur hepimizin

27-28subat regl gunum biliyorsun tedaviyi biraktim klomen benim migrenimi tetikledi cat ignede fitigimi kotu etkiledi iki buklum geziyordum cok sukur hormonsuz hayat kismet diyorum insallah bebislerimiz olur hepimizin
Ilacsz hamile kalip kalamayacagimi bir bilsem olasiya kdr beklerm ama daha once hic gebe kalamadim ki

canim ne haber nasilsiniz 11 haftandasin.massallah kardesim 16 haftasinda pazartesi cinsiyetini ogrenecek rabbim izin verirse sen nasil oldun bebisin nasil takviminde guzel gorunuyor hadi massallah size
Canım benim çok teşekkür ederim, şükür iyiyiz, sabah bulantılarıyla uğraşıyoruz işte, 4 martta kontrolüm var, sen nasılsın, ismini iletilerde görünce heyecan oldum:)

Canım benim çok teşekkür ederim, şükür iyiyiz, sabah bulantılarıyla uğraşıyoruz işte, 4 martta kontrolüm var, sen nasılsın, ismini iletilerde görünce heyecan oldum:)
ayyy canim benim bizde ugrasiyoruz ara sira kk takiliyorum tedaviyi biraktim kotu etki yapti bende migrenimi tetikledi klomen bu ayda bekliyorum az kaldi bata 27-28 subat

Hadi hayırlısı tatlım, müjdeni duyacağımız gün yakındır inşallah
amin insallah cumlemize az kaldi cinsiyetini ogrenmeye merakla bekliyorum haber verirsen sevinirim goblumuzdeki olmasini nasip etsin rabbim saglicakla kalin opyorum ikinizi :KK66:

canim nerelerdesin ugramiyorsun insallah iyisinizdir bebisle birlikte 8 haftanda diyor takvimin massallah kk de geziniyorsun en son 18:49 etkinligin
İkiz bekliyoruz cnm o yüzden daha çok o konulara bakıyorum :) kaybetme korkusu var bir yandan. Rabbim hepimize nasip etsin inşallah sağlıkla yavrularımizi kucağımıza almayi. Dualarımdasiniz

Herkese günaydın, güzel haberler alacağımız bir gün olur inşallah. dün akşam dayanamayıp preditctorun erken gebelik testini aldım. belli belirsiz pozitif. ümitlerim kırıldı desem yeridir. gerçi zaten erken bir tarih ama günler geçmiyor. :KK43: Allah'ım sen yardım et n'olur su kullarından esirgeme bebek kokusunu. :'(

Günaydın kizlar.size güzel haber vermek isterdim ama malesef kocaman tek çizgi.silik falan da değil.bildıginiz negatif.allahım hayırlısı nı versin.demekki daha vakti var. Adet olunca tekrar doktora gideceğim.diğer aya inşallah diyelim.inşallah sizler güzel haberler verirsiniz.

İkiz bekliyoruz cnm o yüzden daha çok o konulara bakıyorum :) kaybetme korkusu var bir yandan. Rabbim hepimize nasip etsin inşallah sağlıkla yavrularımizi kucağımıza almayi. Dualarımdasiniz
Maşallah canım inşallah sağlıklı bir şekilde ikisini de kucağına alırsın.

Maşallah canım inşallah sağlıklı bir şekilde ikisini de kucağına alırsın.
Amin cnm rabbim herkese nasip etsin inşallah.
Bulantı kesildi bende bu korkutuyor beni. Daha önce ilk bebeğimi 10. Haftada kaybettim. Kalbi durmuştu. Bu kez de öyle olur diye korkuyorum. Dualarınızı beklerim :KK43:

Günaydın kizlar.size güzel haber vermek isterdim ama malesef kocaman tek çizgi.silik falan da değil.bildıginiz negatif.allahım hayırlısı nı versin.demekki daha vakti var. Adet olunca tekrar doktora gideceğim.diğer aya inşallah diyelim.inşallah sizler güzel haberler verirsiniz.

Canım sakın sıkma canını. Ben anladım ki bu işlerde psikoloji çok önemli. Testler negatif de olsa, yeter ki bir pozitifliğimizi koruyalım :)

X