çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

18 inde çatlatma iğnesi vurdum. zaman geçmiyor bir türlü. sat.7.2.2016 sanırım 3 mart gibi adet olmam lazım daha önümde en az 10 gün var dua edin nolur. dogum günü hediyem olsun bu haber
rabbim.gonlundekini sana nasip etsin insallah bu ay bebegin tutunsun 11-12 . ignenin etkisi kalmiyor kanda baktirirsin daha 5. gunu ignenin az kalmis hayirlisi olsun

Ben geldim eve :) basarili gecti. Polipten kurtuldum . Agrim sizim yok. Zaten narkozlu oldumda. Sonrasinda da agrim olmadi. Insallah daha da olmaz
Canim tekrar geçmiş olsun senin adına sevindim geçti gitti Allahın izniyle hadi bakalım biran evvel toparlan ve bebis tedavisine basla ki inşallah tedaviye bile gerek kalmadan hamile kalirsin kuzum

18 inde çatlatma iğnesi vurdum. zaman geçmiyor bir türlü. sat.7.2.2016 sanırım 3 mart gibi adet olmam lazım daha önümde en az 10 gün var dua edin nolur. dogum günü hediyem olsun bu haber
Inşallah suan bile bebeisin sana tutunmaya calisiyordur

İyi akşamlar kizlar. Yarın iğne nin 12. Günü test yap sam mi sizce yoksa erken mi daha?

İyi akşamlar kizlar. Yarın iğne nin 12. Günü test yap sam mi sizce yoksa erken mi daha?
Iyi akşamlar canim..ben olsam yapmazdim heralde ..negatif ciksa bu sefer dicem ki acaba erken mi idi cikmadi mi bana daha cok stres yapıyor tabiki sen bilirsin de

Bende senden iki gün once oldum cidden beklemek zor rabbim hepimizin yardimcisu olsun

Inşallah canım yaa beklemek çok zor yaa az kaldi evet bakalım benle mi sipaçık
insallah seninledirbebegin canim bende 15 subatta gittim yumlarin catlamis dedi doktorum bu ay cat igne olmadan ilk defa kendiliginden catlamis hemen hemen supheli iliski 10-12-13-14- subatta oldu kismet diyorum canim insallah sipaciklarimiz bizimledir :)

Hadi hayırlısı olsun canım iliski günleri aynı .bizimde 12 13 14 şubat oldu diğer gunu değerlendirme dik.inşallah tutunmuş dur bebeklermiz.aynı gün hamile kalmış da olabiliriz inşallah

Ne zaman test yapmayı düşünüyor sun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…