çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

insallah canim rabbim dualarimizi duyuyor insallah vakti gelsin verecek minik kalplimizi

Canım ben bu ay sabah akşam çörek otu yedim bol bol, bir de her fırsatta yürüyüş :) Belki onun da etkisi olmuştur, kim bilir.

inşallah olmuştur canım en azından daha doğal yardımcılar bunlar. genelde pasif bi iş tempom ve yoğun varislerim var. yürümeye bayılırım ama varisler rahat vermiyor. ama çörekotu yiyebilirim bi de ben deneyim gelecek ay . işe yarar inşallah. :)

grip mi :) çok ilginç burnum akıyor 2 gündür. uyku deseniz deli gibi .daha önce sabah 7 de ayaga dikilen ben. şimdi eşimin zoruyla kalkıyorum. klomen ve ignenin sebep oldugunu düşünmüyorum ama karnım kasıklarım sürekli hareket halinde. kabızlık da cabası

Denemekten bir zarar gelmez. Yalnız çörek otu gebelikte tüketilmemeliymiş, yani yumurtlama dönemine kadar kullansan yeter

aynen bende gribim bir haftayi gecti kirginligim devam ediyor ama sema gebeliktede olur diyor bakalim gorcegiz kismet

Valla canim yasadiklarin gebelik belirtisi ama bu belirtiler yaniltabiliyor bazen senin bat ne zmaan inşallah bebistendir bu yasadik larin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…