çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İnşallah cnm sat 7 Şubat daha var nedense hiç umudum yok bu ay nasip bakalım rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

Anladım canim inşallah bu ay olur hic bişeye gerek kalmaz peki sen hangi ilacı kullandin ben gunde bi tane 5 gun clomen kullaniyorum en fazla iki yum oluyor o da bu ay biri cok küçük

Ben klomen 5 kutu kullanmıştım ama günde iki kere değil miydi ben mi yanlış hatırladım. Bu ay femara kullandım günde iki kere adetin 3. Günü başlanıyor. 4-5 günlerde de baslanabiliyor .Benim de klomenle en fazla iki tane oluşmuştu o da çok küçüktü dediğin gibi. Şimdi 6 tane yumurta var ama yine sadece bir tanesi ise yarar boyutta. Bakalım kismette var mi bu ay

Epeydir yazılanları okuyamadım. Nisandeniz, birşey sormuşsun. Aynı evde mi yaşıyordunuz ve de çalışmıyor muydunuz diye. Ayrı evlerdeyiz ama herşeyime müdahale etmiştir. Eşimi çok etkilemiştir. Erkekte iş bitiyor aslında. Küçük kayınım da tam tersi, adam asla görümcemi evliliğine karıştırmaz, asla eşine laf söyletmez. Ama bizimki öyle mi??? Bacısı ne dese, tamam bacım, tamam bacım. ALlah bildiği gibi yapsın görümcemi de altimi de. Çalışma konusuna gelince; Çalışıyordum hala çalışıyorum. Ama yeni doğum yapmıştım, lohusaydım. Sezeryandan sonra daha yürümem düzelmemişti. bile. Ne yazık ki hayatımı çok etkilerdiler. Özellikle görümcem. Bir de eskiden haftada bir görüşüyorduk sorunlara rağmen. Bir hafta bir ordaydık diğer hafta onlar bizdeydi. Eşimin isteği üzerine tabi. Ama bu lohusayken ettiğimiz kavgadan sonra aylarca evime almadım, evime gelince de teyzesi aracılığyla kovdum onu. Defolup gitsin dedim ve çok şükür gitti. Tam evime almaya başladım, (o da birkaç ayda bir ) çok geçmeden sanırım 5 ay sonra, bu sefer babamı kaybettim. Ve görümcem taziyeme doğru dürüst gelmedi bile. 2. günü gelmesiyle gitmesi bir oldu onla eltimin. 5 dakika bile durmadılar. Sebebi de onlarla ilgilenmemişim güya. Eşime demiş bizimle ilgilenmedi, o yüzden bir daha da gitmedik. Bir de demez mi aslında annesinin evine de gidecektik ama yine ilgilenmezlerdi diye gitmedik. Özrü kabahatinden büyük derler ya işte. Neyse yaaa çok gereksiz konulara takıldım yine.

Bu arada beklediğim tarihten 1 hafta önce adet odum. İlk yumurtayı değerlendirememiştik, 1 hafta sonra 2. için gittiğim diğer doktor çatladığını söylemişti ve o günün sabahı boş geçmemişti. Ama dediği gibi çatlamış olsaydı 2 hafta sonra adet olmalıydım diye biliyorum, 1 hafta sonra oldum. Yani bu durumda sadece tek yumurtam çatlamış galiba. Küçük olan çatlamamış. Çünkü çatlasaydı bir hafta daha geç adet olmalıydım.

gelelim bu aya. Bu ay takip yapsam kesinlikle eşime söylemeyeceğim. Çünkü adam strese giriyor, boş geçiyor. Klomen kullanma konusunda kararsızım. 2 kez kullandım boşa gitti. Bu 3. olacak. İlk kez devlette yazdırdım. Normalde dr dedi eşinizin testini görmeden yazmam aslında, ama çok istiyorsanız yazayım dedi. Ben de dedim adetim düzensiz olduğundan klomen kullanınca yumurtlama takibi kolay oluyor. Bu yüzden verdi sanırım. Ama acaba kullanmasam mı diye düşünüyorum. Adetten sonra gidip direk yumurtlama takibi mi yapsam. Öte yandan çoğul gebelik isterim hayırlısıyla, klomenle belki çift yumurta olur, ama bu kez diyom Allah isterse tek yumurtada da verir, kendiliğinden iki yumurta da verir. Bir yandan da diyorum ya tüplerim tıkanmışsa, ya eşimde sorun oluşmuşsa istediği kadar yumurta olsun, buluşamadıktan sonra. Off yada herşeyi bırakayım en iyisi, kendimi iyi hissettiğimde direk özel hastanede aşılama mı yapsak bilemedim valla.

Valla benim iki doktorumda gunde bi tane clomen verdi heralde yan etkisi cok olmasin diye gunde birle zaten iki yum oluyo ..inşallah canim olcsksa tek yumurta olur zaten

Valla benim iki doktorumda gunde bi tane clomen verdi heralde yan etkisi cok olmasin diye gunde birle zaten iki yum oluyo ..inşallah canim olcsksa tek yumurta olur zaten

İlk kullandığım ay doktor bana da günde 1 tane vermişti. İlk kez kullanacağım için bakalım bünyen nasıl bir reaksiyon verecek demişti. O ay 1 yumurtam gelişmişti. Şimdi ise dozu ikiye çıkardık, yumurta da bu sefer 2 tane oldu :)

Iyi yapmis doktor noluyo ne bitiyo duruma bakip karar veriyor...demek benim ki yeterli gordu ki tek doz veriyo

Ben geldim eve :) basarili gecti. Polipten kurtuldum . Agrim sizim yok. Zaten narkozlu oldumda. Sonrasinda da agrim olmadi. Insallah daha da olmaz

Tesekkur ederim canim.

Yani bugun 8. Gunum 10 gun iliski yasak. Zaten yumurtlama zamanim.gecmis oluyo. Bu ay bos yani 18. Gune kalmaz yumurtlamam. 28 gunde 1 adet oluyorum
.
insallah onumuzdeki ay bebegin gelir canim gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…