çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canim inşallah en kisazamanda guzel haberler alirsin bu ay...uzulme demek yersiz oluyo hepimiz uzuluyoruz inşallah iyi bir doktor bulursun
Sağol canım Allah razı olsun nasip değilmiş ben bikac doktorla görüştüm bugün hepsi aynı şeyleri söylüyor kendi doktoruma gittim konuştuk biraz ben burdan çıkarken rabbim neresi benim için hayırlı olcak ise ayaklarımı oraya götür dedim döndüm dolaştım kendi doktoruma gittim vardır bi hayır deyip kabullendim doktor yine klomen verdi günde iki tane sabah akşam kullancam nasip diyorum 3. Ayim bakalım bu arada doktor muayene etmedi testten dolayı sadece ilaç verdi bende eczaneden bitane folic.1aldım folik asit yani ancak size bişey sorucam aranizda progestan kullananlar varmı varsa iğneden ne kadar sonra kullanmaya basladiniz

Bu arada kizlar doktorda bi hamile kadınla karşılaştık biraz lafladik 4 yıl sonra bebeği olmuş tam 4 kez tup bebek uygulamış olmamış tedaviyi bıraktım artk tamam olmicak deyip kabullendim nasıl olsa olmicak diye kafamı bosalttim dolasıyla o ay kendiliğinden hamile kaldım dedi yani anlıyorum ki gerçekten sitres çok etkiliyor sebepsiz kisirlikta tamamen sitrese bağlı bir kisirlikmis doktor anlattı kizlar kendimize bi meskale bulalım kafamızı bi bisaltalim bakalım birde öyle deneyelim

Evet bu ay asla olmaz dediğim zaman olmuştu benimde gerçekten doğru

Tadavi görürken pek mümkün olmuyo çünkü surekli Dr git gel insan kafadan atamiyor insan malesef
Aynen yaa napicaz böyle istemesekte bazı şeyler gözümüze gözümüze giriyor hadi klomen kullan hadi catlatma iğnesi hadi catlamismi hadi kalinlasma varmı her hafta doktordayiz mümkün olmicak galiba

iyi akşamlar kızlar benmde ignenn 8.günü bugün daha belirtii falan yok.inşallah hamileyimdir.dün şiddetli kasık ağrısıyla acile gittm idrar yolu enfeksiyonu oluşmuş.bakalm dha neler olacak allahım hayırlısını versin hepimize

Ya kesinlikle oyle herkes ayni seyi
Insallah canım cok dogru..herkes ayni seyu söylüyor ne zaman umudumuzu kestik cocuk oldu. .benim de bu ay 3.ignem oldu sanirim ayniyiz...iyi bak clomene basladin sevindim hadi gelsin yumoslar

Canim bi kere kistim vardi bir hafta gec oldum ama catlamadigi zamanda ayni normal günüm de oldum ben normalde 15 gunde bir oluyorum 16 da falan olmustum sanirim
Anladım canım adetlerin düzenli o zaman senin bilemedim ne zaman yapayım test hala vakit var o yüzden pek yapasim yok

Pek istediğim sonuç olmadı. İsterdim ki iki veya üç tane 17 mm ve üzeri olgunlasmis olsun. Diğer 5 yumurta atıl sayılır. Bugün iğne oldum. 17 mm olan iki üç mm büyümüş olabilir dedi dr. Ama diğerleri için umut yok. Yine de etkisi daha fazla geldi bu ilacın. Çünkü ufak da olsa hiç iki den fazla yumurtam olgunlaşmadı daha önce. En fazla biri 15 mm diğeri 20 mm iki tane olusmuslugu vardı. Bunda bu seferlik ise yarar boyutta olmasa da olgunlaşma aşamasına gelen yumurtaların sayısı yüksek.
17 mm olan yumurta için aşılama yapabilirim istersen dedi ama ben daha büyük veya daha çok sayıda yumurta olusursa deneyelim dedim.
Bu ay da doğal yoldan deneyecegiz zaten başta da planımız oydu.
Bugün adet den sonraki 12. Gün

Naptin doktora gittin mi yumlar kac olmus igne oldun mu merak ettim

Aynen haberde vermedi bende merak ettim kendi derdime düştüm aklımdan çıktı

Canlarım merak etmişsiniz beni allah razı olsun. İnternetimi yiyip bitirdiğim için iş yerinden cikinca magdur oldum giremedim ne te. Eşimi buldukça onun telefonundan giriyorum.

Günaydın canım kaçıncı günün bugün iğne için yumurtalar küçük degilmi
Adetin 12. Günü 36 saat sonra catladiginda 14. Gün oluyor zaten. Cuma dan bakildigindan 17 mm di. Pazar akşamına kadar 2mm filan büyümesini bekliyorum inşallah buyur dedi dr. Ama ayrıca bi kontrole çağırmadı. Cagirsada gitmezdim olacaksa olur 2mm farkı için yollara düşmek istemiyorum.

Kızlar duyurulur kan sonucu negatif 0,2

Sağol canım ya inan bende ne yapacagimi bilmiyorum doktorumuda değiştirmeyi düşünüyorum çok sıkıldım bu doktordan devamlı böyle umut verip duruyor sonrası hayal kırıklığı
Salak mi nedir senin doktor da.hakaret etmek istemiyorum ama elimde değil. Fazla umut vermiş . Zaten bu süreçlerde yeterinden fazla yoruluyoruz. Kesinlik arz etmedikçe umut verici konuşmamak lazım. Bence değiştir doktorunu. Ben şu anki doktorumdan çok memnunum ama 5 Denemem bu. O sekilde degistire degistire buldum. Ama değiştirme kararını hızlı ver. Çünkü çok zaman kaybedersin yanlış doktorlarla. Bi de benim düşüncem ozel den ziyade imkanı olan devlet kurumunu tercih etsin. Ozel ler sırf para için gereksiz teste bile çağırır. Ama ıstanbul gibi kalabalık iller için devlet hastanesi konusunda birşey diyemiycem.

Anladım canim inşallah bu ay olur hic bişeye gerek kalmaz peki sen hangi ilacı kullandin ben gunde bi tane 5 gun clomen kullaniyorum en fazla iki yum oluyor o da bu ay biri cok küçük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…