çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bu arada kizlar doktorda bi hamile kadınla karşılaştık biraz lafladik 4 yıl sonra bebeği olmuş tam 4 kez tup bebek uygulamış olmamış tedaviyi bıraktım artk tamam olmicak deyip kabullendim nasıl olsa olmicak diye kafamı bosalttim dolasıyla o ay kendiliğinden hamile kaldım dedi yani anlıyorum ki gerçekten sitres çok etkiliyor sebepsiz kisirlikta tamamen sitrese bağlı bir kisirlikmis doktor anlattı kizlar kendimize bi meskale bulalım kafamızı bi bisaltalim bakalım birde öyle deneyelim
Benim bir arkadaşıma da doktor stresten olmuyor dedi yıllarca. Arkadaşım doktora yapıyordu. Doktorayı bitirdi, şimdi hamile. Gerçekten de mezun olur olmaz rahatlamış demek ki :)

Kızlar günaydın çörek otu bal tarçın karışımı da uygulasammi acaba klomen ile birlikte geçen ay doktora söylemiştim kullanabilirsin bi zaarari olmaz demisti ne dersiniz kullansammi kararsız kaldm

Benim bir arkadaşıma da doktor stresten olmuyor dedi yıllarca. Arkadaşım doktora yapıyordu. Doktorayı bitirdi, şimdi hamile. Gerçekten de mezun olur olmaz rahatlamış demek ki :)
Aynen bende sitresin büyük bir etkisi olduğunu düşünüyorum elimden geldiğince üstünde durmamaya caliscam ama bakalım biraz zor :))

Kızlar günaydın çörek otu bal tarçın karışımı da uygulasammi acaba klomen ile birlikte geçen ay doktora söylemiştim kullanabilirsin bi zaarari olmaz demisti ne dersiniz kullansammi kararsız kaldm
Ne işe yarıyor bunlar Dr kullan dediyse kullan CNm sen adet oldun mu klomen e başladın

Ne işe yarıyor bunlar Dr kullan dediyse kullan CNm sen adet oldun mu klomen e başladın
Evet canım gebelik yok kahve akintida olası adet kan tahlili negatif çıktı çörek otu kürü kaliteli yumoslar oluşturuyor bicok derde deva klomene destek olsun diye kullanım diyorum benim doktorum pek yorumlamaz böyle şeyleri ama çörek otu kürü kullansam faydası varmış dediğimde olabilir kullanabilirsin bi zarari olmaz dedi

Bende bu ay kullancam hazirlamistim zaten. Bu arada an itibariyle adet oldum

X