çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Anadolu hastanesi Necla özcan.Yapmadım canım belirti bugün kasigima iğne batiyo sanki başka bisey yok
Hmm. Birazdaha bekle cnm. Benim 17. Gunde gelmisti. Bosver belirti arama zaten. Sonra insan buyuk hayal kirikligi yasiyir. Kendi belirti uretiyor hatta. Akisina birak.
Sen klomene 5.gunumu baslamistin canim adetin

Hmm. Birazdaha bekle cnm. Benim 17. Gunde gelmisti. Bosver belirti arama zaten. Sonra insan buyuk hayal kirikligi yasiyir. Kendi belirti uretiyor hatta. Akisina birak.
Sen klomene 5.gunumu baslamistin canim adetin
Evet 5. Gün başladım aramiyorum aradikca geriliyor insan zaten

Yapma ya offf Hayırlısı canım en azından kafan rahatladı.Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah
Ya ben emindim olmadigina benim doktorun sacmaligi boşuna ümitlendiriyor insanı hayır beklemek istemiyorum ben bu ay hiç olsun istemedim ilaca başlamak için benim kahve akintida kesildi bugün gidicem doktora kırmızıya döndü diycem kan sonucuna da aldırış etmicek biliyorum neyse ilaca baslicam artk çok yoruldum inan bıktım

Nasıl adetin sokuluyormu yoksa Dr mı öyle diyeceksin

Git bakalım ama kesildi deme söktürücü verebilir yoksa ilaç kulkanamazsin adet olmadan
Kadın bekle diyor bana dün cildiricam yok kesildi demiycem kırmızıya dönüşürse gel demişti kırmızıya dönüştü diycem bu ayimi göz göre göre hiç edemem ya kanda şüpheli bir durum bile yok düşün artk

Canım anlıyorum ama adet olmadan ilacın bi anlamı yokki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…