çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

15 gunu ve regl olucak bugun regl tarihimis yanlis hatirlamiyorsam
aslında son adetim 22 ocak ama. iğneyle ilaçla erken olduğu için bugun olurum büyük büyük ihtimal

normalde kendim takip ederkende 13. gün çatlasa 27. gün adet oluyorum. 15. gün çatlasa 29. gün.
ama tabi ilaç iğne bozarmı bılmıyorum.

Anladım :) ben hiç hatırlamıyorum önceki ignelerde ne zaman olduğumu

Yok bozmuyor canim catlamadan 14/15 gun sonra regl olunuyor 1 subattami igne oldun eger oyleyse 15 subat bugun yani 15. Gundesin benim hesaba gore

Yok bozmuyor canim catlamadan 14/15 gun sonra regl olunuyor 1 subattami igne oldun eger oyleyse 15 subat bugun yani 15. Gundesin benim hesaba gore
31 ocakta ıgne oldum canım. 16. gundeyım ıste benım hesaba gore de bugun olmam lazım dıye dusunuyorum.
yanı zaten testımı yaptırmısım. negatıfı gormusum :) elbet olurum

Benim testte kabak gibi hala tek cizgi var.
Kizlar hazin sona hazirmisiniz ben hazirladim kendimi

Ben de var 5-6 mm polip
Sanırım ben de aldırıcam bu gidişle

Benim de bu ay ikinci klomen deneyişim. Bundan sonra aşılamaya geçersek öncesinde alalım dedi benim doktorum da
Benimki tam rahim girişinde canım. 3 yıldır deniyoruz, bilinen hiçbir problemimiz yok..

benım kesin alınıyor canım. adet bıtımı. dr la konustum. alalım dedı o da. baska bır sebep yok cunku. belki o engeldir.
kurtulım ondanda.

Benim de bu ay ikinci klomen deneyişim. Bundan sonra aşılamaya geçersek öncesinde alalım dedi benim doktorum da
Benimki tam rahim girişinde canım. 3 yıldır deniyoruz, bilinen hiçbir problemimiz yok..

Sen hangi doktora gidiyorsun?

hizmet hastanesi meltem hanıma gidiyorum. ben tam olarak nerde sormadım. 2-3 ay once gerek yok demıstı. sımdıde bana bırakıyor. ıstersen asılama yapıp deneyelım. ıstersen alalım dedı. bende alınmasından yanayım.

bu ay 3 yumurtam vardı. cok ıyılerdı kendılerı hepsı catladı ama negatıf. spermde normal tüpler acık. yumurtlama var. catlama var. bısey engel ıste
nasip tabı en basta ama. bızım bıldıgımız engellerı ortadan kaldıralım. gerisi ALLahın takdiri.

Benim doktorum muayenede görememişti, benimki rahim filminde anlaşıldı. Cevat Bayrak çekmişti. Polip küçük ama spiral görevi görüyor olabilir demişti

Her şeyin hayırlısı tabii.. İnşallah sorunsuz geçer operasyonun canım. Tarihi belli mi bu arada tam olarak?

bugun yarın adet olmam lazım. bıttıgınde hemen yapılcak canım. yanı bugun olursam cumartesı. yarın olursam ptesıye kalır sanırım. 6 gun surer benımkı.
adet oldugumda dr a haber verıcem . tarıh belirlicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…