çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ya ben Allaha bıraktım rabbim işini bilir bu arada adet ağrısı başladı daha erken değilmi değilmi ya adet tarihim yarın ama bu ilaçlar geciktiriyor hep

Gunaydin kizlar. Sabah tekrarladim testimi boyle sacma sapan bisey cikti. Test bozukmu anlamadim. Moralim bozuldu. 9da kan vermeye gidicem. Varsa zaten cikar. Duşun düsün sıyırcam valla
Bozma moralini inşallah Hayırlı haberler al bugün. Sorma bu düşünceler ne uyku uyutuyo nede başka şey insanın kolu kanadını kırılıyor sanki

Gunaydin kizlar. Sabah tekrarladim testimi boyle sacma sapan bisey cikti. Test bozukmu anlamadim. Moralim bozuldu. 9da kan vermeye gidicem. Varsa zaten cikar. Duşun düsün sıyırcam valla
sibelll günaydın. dun gıremedım gelısmeler olmus. dunkı testınde var cızgı. senın sılınmıstı. sonradan cıksada ümit var . hadı ınsallah. baska testın yokmu tekrar yapsaydın.

Canim igne mi olmustun sen...inşallah vardir ya hepimiz bir umut bekliyiruz
Evet canım doktor 4 defa iğneyi deneyelim ondan sonra film çekelim dedi bu ay 3. oluyor işte. Bu ayda olmayacak çünkü önceki aylarda olduğu gibi acayip sancım var her an kırmızıları görebilirim..

Bozma moralini inşallah Hayırlı haberler al bugün. Sorma bu düşünceler ne uyku uyutuyo nede başka şey insanın kolu kanadını kırılıyor sanki
Insallah hepimiz aliriz canim. Hep dualarimdasiniz.
sibelll günaydın. dun gıremedım gelısmeler olmus. dunkı testınde var cızgı. senın sılınmıstı. sonradan cıksada ümit var . hadı ınsallah. baska testın yokmu tekrar yapsaydın.
Gunaydinnn canim. Hic cikmamisti daha sonra cikmis gec gordum.ben.
Bu sabahta yaptim bozukmu cikti cokmi damlattim.bilmiyorum sacma bisey cikti. Kan vericem kahvalti yapip. Testlere guvenemiyorm artik

kızlar günaydınn ..bende 13 şubatta regl olmama gerekiyordu..2 gün geçti olmadım dün idrar testi yaptım negatifti..şimdi kan vermeye gidecem umudum pek yok ama.. dua edin banada olur mu hakkımızda hayırlısı..sizlere sonucu haber veririm

Inşallah ilk ignende bebeğine kavusursun canım
Amiiin canimmm hepimiz inşallah.
insallah pozitifitr canim. Bende suan yoldayim kan vericem . Hakkimizda hayirlisi olsun

sabahki bozuk gibi. hadı ınsallah. sonradan cıksada ıhtımal var ya. sonucta senınkı sılınmıstı. hadı ınsallah. hakkımızda hayırlısı canım

Amiiinnnn canım inşallah hayırlı haberler alırız.. ben verdim geldim allahım bu ay bizide sevindirir inşallah
Ayyy ne güzel inşallah pozitif sonuçlarla gelin bana bende verecektim bugün vazgeçtim adet ağrım var testinde negatif çıktı diye ama inşallah sizden güzel haberler gelecek kaçta çıkacak sonucun

Insallahhhh
Özeldenmi verdin sen. Oyleyse alirsin hemen. Ben saglik ocagindayim. Aksama dogru netten bakicam sonuca
bende sağlık ocağına verdim işyerimin hemen karşısında var sağlıkocağı..yakında özel hastane yok.bende aynısını yapacam canım öğleden sonra netten bakacam artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…