çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ayyy ne güzel inşallah pozitif sonuçlarla gelin bana bende verecektim bugün vazgeçtim adet ağrım var testinde negatif çıktı diye ama inşallah sizden güzel haberler gelecek kaçta çıkacak sonucun
inşallahh canımm benimde adet günümde baya sancım oldu adet olacam sandım ama bişey olmadı..testte yaptım negatif çıktı..kan verdim bakalım herşey belli olur artıkk..hakkımızda hayırlısı.. sağlıkocağında verdim testi öğleden sonra netten öğrenebilirim sanırım..inşallah güzel haberler verebilirimm

Gunaydin kizlar. Sabah tekrarladim testimi boyle sacma sapan bisey cikti. Test bozukmu anlamadim. Moralim bozuldu. 9da kan vermeye gidicem. Varsa zaten cikar. Duşun düsün sıyırcam valla
Test bozuk canim kani bekle bosuna yipratma kendini

bende sağlık ocağına verdim işyerimin hemen karşısında var sağlıkocağı..yakında özel hastane yok.bende aynısını yapacam canım öğleden sonra netten bakacam artık.
Hadi insallah canimmmm

Test bozuk canim kani bekle bosuna yipratma kendini
Tekrar yaptim suan tek cizgide cnm. Belki bir saate biseyler olur
Ayy yiprata yiprata kalmadim valla.
Kani verdim bakalim. Doktor yuzde 80 cikmaz hemen dedi on gune cikiyor dedi. Testi tekrarlariz dedi. Bakalim hayirlisi canim

İyiki dogdun canim dun yazistik kan ver dedim lutfen kan ver esine belki supriz yaparsin zaten beklemedigin anda gelir bebisler hadi bekliyorum guzel haberlerini

Hadi insallah yuzunu guldursun rabbim

Peki iğne falan kullandi mi bbelki gecikme yapmıştır diye dedim kacgun geçti

İyiki dogdun canim dun yazistik kan ver dedim lutfen kan ver esine belki supriz yaparsin zaten beklemedigin anda gelir bebisler hadi bekliyorum guzel haberlerini
Yok canım gerek kalmicak sanırım adet ağrılarım var sabahki idrar testimde yok denecek kadar silik hem geç oldu sağlık ocağı için çalışıyorum suan kutlaman içinde çok teşekkür ederim canım benim keşke senin dediğin gb olsaydı kızma ama bende hiç umut kalmadı cookk olumlu dusunmelerime rağmen iki yıldır çabalıyorum yok ışte Rabbim ne derse o olsun artk

Peki iğne falan kullandi mi bbelki gecikme yapmıştır diye dedim kacgun geçti
kullandım canım 29 ocakta çatlatma iğnemi olmuştum..iğneden sonraki 18. gün bugün adet günümde cumaydı..idrar testinde çıkmadı bilmiyorum kanda çıkar diyorlar bakalım öğrenecem artık gecikmemi olmuş yoksa hamileyim oyüzdenmi gecikmiş öğrenecem bugün.

Benden iki gun once vurulmussun canim igneni. Benim adetlerim duzensiz diye gunumude bilemiyorum

Evet canım doktor 4 defa iğneyi deneyelim ondan sonra film çekelim dedi bu ay 3. oluyor işte. Bu ayda olmayacak çünkü önceki aylarda olduğu gibi acayip sancım var her an kırmızıları görebilirim..
Insallah gormessin canim yaa..biliyirsun adet ve hamilelik belirtileri ayni inşallah bebisin seninledir canim

10 güne ne cıkıyormus..
testı gozunden ayırma :))
ama sole bısey var canım. moralını bozmak ıstememde . bıraz gercekcı olursak. eger dun sonradan cıktıysa. sımdı bıraz daha yukselmıs olmalı. ve daha belirgın olmalıydı ( benım fıkrım )

ama solede bısey var ılk baslarda cabuk yukselmıyormus.
ınsallah 2. şıktır.

Benden iki gun once vurulmussun canim igneni. Benim adetlerim duzensiz diye gunumude bilemiyorum
aslında benimde öyle.bende pko var ama iğneden 4 gün sonra doktora gittim baktı çatlamış dedi.. çatladıktanda 14-15 gün sonra adet olmak gerekir ama işte emin olamıuyoruz malesef

Evet canim hemencik cikmiyormus yani sende karalari baglama mumkunsr
Umarim 2.si olur canim. Ama umudumu kaybediyorum yavas yavas. Nasipten ote koy yok napcan

Canım innnnsllah bebis vardır bazen ilaçlar gecikme yapabiliyor umut ol elbet ama yine negatif ciksada uzme kendini olurmu nasıl bir duygu çok iyi bilirim Rabbim seninle olsun insallah

Evet canim hemencik cikmiyormus yani sende karalari baglama mumkunsr
Umarim 2.si olur canim. Ama umudumu kaybediyorum yavas yavas. Nasipten ote koy yok napcan
benım olsa cıkardı canım. 3 subatta gıttıgımde yumurtlar catlamıstı. 13 subatta test yaptırdım. 10 gün kesın gecmıs oluyor yanı. olsa cıkardı. ben adet beklıyorum artık. zaten hep beklıyordum

artık umudum sızde. sızı takıpteyım.

Canım innnnsllah bebis vardır bazen ilaçlar gecikme yapabiliyor umut ol elbet ama yine negatif ciksada uzme kendini olurmu nasıl bir duygu çok iyi bilirim Rabbim seninle olsun insallah
amin canımmm allah razı olsunn ...evett zaten bu ilaçlar gecikme yapıyor die bide evde yaptığım testtede negatifi gördüm diye çok ümitli değilim ama kısmet tabiki herşeyin hayırlısı..

Canm senin 17. Gün bugün demi hala adet olmadin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…