çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İnşallah canım olursa mucize olur ,çünkü doktor tavsiyesine pek uymadık , yine de umudum var tabi. Bitmiyor ki. İnşallah en kısa zamanda senin de hepimizin de dilekleri gerçekleşir
Amin insallah ama sunu soyleyim sen hamilesin insallah yanilmiyorum

İnşallah canım olursa mucize olur ,çünkü doktor tavsiyesine pek uymadık , yine de umudum var tabi. Bitmiyor ki. İnşallah en kısa zamanda senin de hepimizin de dilekleri gerçekleşir
İgnen ne zaman yapildi canim

İnşallah keşke olsa. Belirtilerin benzediğini biliyorum ama adet olacakmışım gibi hissediyorum . Bi umut ama yine olmazsa son klomen hakkım kaldı yoksa aşılamaya geçeceğiz süreçler.. süreçler..
Kac ay kullandin klomen cnm ben iki defa kullandim

Canim bebegin var hadi gozun aydin yarin kanda baktir derim

Kac ay kullandin klomen cnm ben iki defa kullandim

Biraz önce yine yaptım kocaman net bi tek çizgi çıktı. adetim 3-5 gün geçerse ancak öyle giderim artık doktora
klomen 5. kutuydu bu kullandığım maximum 6 kutu hak var bu ilaçta. sonra ya femara diye bi ilaca geçicez (daha etkili ve daha çok da yan etkili) ya da direk rapor çıkarıp aşılama aşamasına geçeceğiz. o kadar yoruldum ki aşılamaya geçmek daha mantıklı geliyor. bilmiyorum.

Ama dun silik cikti dedin kismet cnm

mevhibe meyra canım haklısın dün silik çıkmıştı .Bugünün çok net tek çizgisi dünün silik çizgisine bi tokat attı resmen. tahminim gibi geç atıldı vücuttan sanırım. 12. günde de atılmadı 13. günde atıldı benim. merak eden arkadaşlara yardımcı olsun.
Kısmet işte dediğin gibi , üzüldüm sonucu görünce ama dedim ya olsa mucize olurdu bu ay çok aksilik yaşadık çünkü

ben gecen ay ilk kez ıgne oldum. ılac kullanmamıstım. ıgneden dolayı 13. gune kadar sılık cızgı vardı. 16. gundede ıgneden sonrada adet oldum. bu ay klomende kullandım. ıgnede oldum . o yuzden 13 gune kadar yapmam test.bılıyorumkı cıkıyor. 10. gun negatıfte cıkan varmıs ama. bende 13. gune kadar cıktı.

yanlış yazmışım canım 22.01.16 da yapıldı
Mrb canım bende ilk defa bu ay klomen ve iğne kullandım ben iğnemi 20.01.16 de yaptım dün regl olmam gerekiyordu olmadım bugün test yaptım malesef negatif çıktı ilaçlar gecikme yapabiliyor diye biliyorum artık hakkımızda hayırlısı olsun

Ama dun silik cikti dedin kismet cnm

Valla sağol canım ya bende hayal mi gördüm yoksa diye düşünmeye başlamıştım
bi daha bana da ders olsun 13 bulana kadar yapmak yok

Valla sağol canım ya bende hayal mi gördüm yoksa diye düşünmeye başlamıştım
bi daha bana da ders olsun 13 bulana kadar yapmak yok
yok yok zaten 13. gun hayal cızgısı vardı. 14 de yapmadım zaten suphem olmadıgı ıcın. belirtim yoktu. 16. gundede adet oldum zaten.
sımdı ıgne olalı 5. gunum :) bu ay klomen kullandım 3 yumurtam vardı catladı. ınsallah evrene pozıtıf enerjı gönderıyorum :) 1 sene oldu bu ay. ılk kez olumlu dusuneyımde . olumlu olsun ınsallah. yoksa bıdahakı ay asılama olcakmısım bıdaha ılac yok

merhaba canım. benim zaten çok düzensizdir adetim. tarlusal kullanıyorum ilaç bittikten 12-13 gün sonra adet oluyorum o kadar inatçı. yine de adet gününü beklemeliyim ama olmuyor işte. iğne ikinci kez yapılıyor bana ilkinde ovitrelle yapılmıştı bu kez pregnyl yapıldı . daha önceki iğnemde test filan yapmamıştım bu kez tez canlılığımın kurbanı oldum. hayırlısı bakalım hepimiz için tabi.

Benim aksi gibi normalde de çabuk midesi bulanan bi insanım bu sefer de daha fazla bulanmıştı. Vücudum mu oyun yapıyor yoksa sinüzitten mi bulantım oluyor anlamadım. bu ay ben de çok pozitiftim. ama tek yumurta vardı malesef. doktor artık beni aşılamaya yönlendiriyor zaten. evleneli 2.5 sene oldu korunmasız 1.5 sene. Allah verecekse verir dedik yoluna bıraktık bazen , doktora da gittik iğne ilaç , rahim filmi, ne gerekiyorsa da yaptık. bi sorun yok ama gebelik de yok. aşılamaya kayıyor benım de düşüncem. garanti değilse de ihtimal daha yüksek.

Slmm kizlar..benim bu ayin 19 unda hsg cekildi...yumurtamayin 24 unde 20mm di..catladi mi yada ne zaman catladi bilmiyorum doktora gitmedim 15 gunde bir hasta oluyorum 15.gun yarin ...yarin idrar testi yapsam sizce cikar mi pek umudum yok ama yinede merak ediyorum

aynı durumdayız . bızımde 2,5 sene oldu. 1 senedır korunmuyoruz. ama yasım 30 oldu. yaza 31 olacak. güya bende herseyı 5 ay ıcınde yaptırdım. sorun cıkmadı ama. ama bebekte olmadı.
sperm degerlerınız nasıl ?
bızım mukemmel degıl ama fenade degıl. ılerı hareket %45 yerinde hareket %22. ml de 58mılyon toplamda 158mılyon.. morfolojıde gayet ıyıydı. ona ragmen bal pekmezı vs eksık etmedık kac aydır. yumurtlamamda sorun yok . kendı buyuyor catlıyor. ama nasıp işte .
dr bosa klomen kullanmaya gerek yok problem yok. asılamaya gecıcez dedı . ne derse tmm dıyoruz zaten. guvenıyorumda..
Insallah 1 tanesı dollenırde.
sende hıc moralını bozma. 1 sperm 1 yumurta lazım bıze. olmıcaksa 3te olsa 5 de olsa olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…