çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kizlar bu gun iğnenin 11. günüydü aksam kan tahlili yaptirdim 0. 100 negatif hamile olma ihtimali yoktur sonrasi içinde sanirim:KK43: benim gibi olupta sonradan pozitif çikan varmi
bende 12 .gundu 4.4 degerim arkadaslar yukselir dedi iki gun sonra kanda baktirdim 2.8 degere dustu 1 subatta regl oldum hayirlisi olsun cnm

bende 12 .gundu 4.4 degerim arkadaslar yukselir dedi iki gun sonra kanda baktirdim 2.8 degere dustu 1 subatta regl oldum hayirlisi olsun cnm
Hayirlisi da çok üzücü bi durum yaa gene yok çok bekledim bu kez anne olmak ne kadar zormus heleki bir evladi 42 . Haftada kaybettikten sonra tedavi görüp okadar ümitlenmek mah vetti beni

Selam kızlar.ben ilk gebeliğim boş gebelik oluştu maalesef. Klomen kullandım ve çatlatma iğnesi vuruldum bugün 9. Gün kasıklarımda ara ara batma oluyor ve bugün göğüslerimde agrıda başladı.. Zaman gecmiyor biliyorum sabretmek gerek Rabbim herkesin gönlündekini versin inşallah dualarnzda bizleride unutmayn

Canım çok sağol. Bu arada umut vermek istemem ama ben de 10. gün test yapmıştım ama silik çizgi filan çıkmamıştı bende. Bu sabah yine yaptım (12. gün) ve yine tek çizgi :KK43: İnşallah dualarımız kabul olur bu yıl.

Canım belki benim vücuttan 14. günde atılıyordur ilacın etkisi bilemiyorum ki 7. günde bile negatif çıkan olmuş çünkü. zaten adet düzensizliğimde var yani onun geçmesi de garanti yöntem olmaz benim için. teste davranıyorum iki güne bir.. Dayanamadım ama dün yine yaptım yine silik ikinci çizgi çıktı. Bu kadarıyla da mutlu olayım diye teste aşık aşık baktım öğlene kadar, sonra vedalaştım :))

Canım çok sağol. Bu arada umut vermek istemem ama ben de 10. gün test yapmıştım ama silik çizgi filan çıkmamıştı bende. Bu sabah yine yaptım (12. gün) ve yine tek çizgi :KK43: İnşallah dualarımız kabul olur bu yıl.

Ahh keşke olmuş olsa kuzenim de 6 seneden sonra tüp bebekle hamile kalabildi . o safhaya kadar gitmemesini umut ediyorum hepimiz için inşallah :KK39:

Hayirlisi da çok üzücü bi durum yaa gene yok çok bekledim bu kez anne olmak ne kadar zormus heleki bir evladi 42 . Haftada kaybettikten sonra tedavi görüp okadar ümitlenmek mah vetti beni

42 hafta hamilelik mi geçirdin canım. yoksa doğduktan sonraki süre mi bu? kaybım olmadı ama hiç de hamile kalamadım bunun bile üzüntüsü dağlar kadarken evlat kaybetmişsin allah sabrını versin canım benim. :KK43:

42 hafta hamilelik mi geçirdin canım. yoksa doğduktan sonraki süre mi bu? kaybım olmadı ama hiç de hamile kalamadım bunun bile üzüntüsü dağlar kadarken evlat kaybetmişsin allah sabrını versin canım benim.
Allah sabır versin canım inş bebişini kucağına alıp sağ salim büyütürsün

Ahh keşke olmuş olsa kuzenim de 6 seneden sonra tüp bebekle hamile kalabildi . o safhaya kadar gitmemesini umut ediyorum hepimiz için inşallah :KK39:
aynı gün iğne olmuşuz üçümüzde ben adet gecikinceye kadar yapmayacağımbirdaha test çünkü iki kere yaptım ikisindede negatifi gördüm bundan sonra bakalım kısmetse olur diye düşünüyorum bugün 13. gün bu arada bende asmde hemşireyim gebe kayıtları falan bende yapıyorum inş hepimize en kısa sürede verir

aynı gün iğne olmuşuz üçümüzde ben adet gecikinceye kadar yapmayacağımbirdaha test çünkü iki kere yaptım ikisindede negatifi gördüm bundan sonra bakalım kısmetse olur diye düşünüyorum bugün 13. gün bu arada bende asmde hemşireyim gebe kayıtları falan bende yapıyorum inş hepimize en kısa sürede verir

Ben de adet gecikmesi beklemeyi düşüyorum ama dayanamam yine kesin. Her ilaç kullandığımda aynı şeyi söyleyip beklemiyorum çünkü. Negatifi de görmeye razıyım yeter ki emin olayım. yoksa vücudum oyun oynuyor benle midem bulanıyor filan. boşuna katlanmak istemiyorum.
Ben sağlık evindeyim asm ye geçmeyeceğim çünkü ailemden uzaktayım, bebek düşününce sonunu da düşünüyor insan kime baktıracağım diyorum. o yüzden çıkmayı düşünmüyorum sağlık evinden.

Canim acini anlayamam allah kimseye yasatmasin rabbim tekrar saglikli sihatli bir evlat nasip etsin insallah en kisa zamanda bebegini kucagina alirsin insallah

Canım belki benim vücuttan 14. günde atılıyordur ilacın etkisi bilemiyorum ki 7. günde bile negatif çıkan olmuş çünkü. zaten adet düzensizliğimde var yani onun geçmesi de garanti yöntem olmaz benim için. teste davranıyorum iki güne bir.. Dayanamadım ama dün yine yaptım yine silik ikinci çizgi çıktı. Bu kadarıyla da mutlu olayım diye teste aşık aşık baktım öğlene kadar, sonra vedalaştım :))
Canim insallah bebegin seninledir dualarimdasiniz

X