çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

aynı durumdayız . bızımde 2,5 sene oldu. 1 senedır korunmuyoruz. ama yasım 30 oldu. yaza 31 olacak. güya bende herseyı 5 ay ıcınde yaptırdım. sorun cıkmadı ama. ama bebekte olmadı.
sperm degerlerınız nasıl ?
bızım mukemmel degıl ama fenade degıl. ılerı hareket %45 yerinde hareket %22. ml de 58mılyon toplamda 158mılyon.. morfolojıde gayet ıyıydı. ona ragmen bal pekmezı vs eksık etmedık kac aydır. yumurtlamamda sorun yok . kendı buyuyor catlıyor. ama nasıp işte .
dr bosa klomen kullanmaya gerek yok problem yok. asılamaya gecıcez dedı . ne derse tmm dıyoruz zaten. guvenıyorumda..
Insallah 1 tanesı dollenırde.
sende hıc moralını bozma. 1 sperm 1 yumurta lazım bıze. olmıcaksa 3te olsa 5 de olsa olmuyor :KK39:

bende 28 im. (1988) sperm değerleri mükemmel dedi, hem üroloji hem kadın doğum. test şu an yanımda değil ama yanlış hatırlamıyorsam ileri hareket %45 yerinde hareket de aynı. ml de 144 milyon toplamda 240 küsür milyon . yanlışlık varsa düzeltirim sonrasında. bende sağda pko var solda yok ama onda da tembellik var. ilaçla kendine getiriyoruz yine bişey olmuyor. sıkıntı tüm benim üstüme kaydı anlayacağın. zor bu sorumluluğu da üstlenmek :KK43:

bende 28 im. (1988) sperm değerleri mükemmel dedi, hem üroloji hem kadın doğum. test şu an yanımda değil ama yanlış hatırlamıyorsam ileri hareket %45 yerinde hareket de aynı. ml de 144 milyon toplamda 240 küsür milyon . yanlışlık varsa düzeltirim sonrasında. bende sağda pko var solda yok ama onda da tembellik var. ilaçla kendine getiriyoruz yine bişey olmuyor. sıkıntı tüm benim üstüme kaydı anlayacağın. zor bu sorumluluğu da üstlenmek :KK43:
öyle dusunme ya. bende hıc problem yok ama bak yıne olmuyor. ılerı derecede pkolar var ılk aydan kalan... o yuzden hıc bellı olmaz. :KK23: halledılemeyecek dert vermesın Allah. yer gök dua. ınsallah gönlumuzdekını nasıp eder.

Ben geçen ay klomen kullanmıştım 2 yumurta ama değerlendirememiştik. İğne de yapmıştım. Bu ay klomen kullandım. Özel doktora gitmedim, devlete gittim. Bugün yumurtaya baktı dr. Bir yumurta var, bugün başlayın dedi. Ama ben unuttum iğneyi sormayı. Acaba iğneye gerek var mı diye. Yarın da gitmeyi düşünüyorum. İnş bu akşamı değerlendirirsek yarın doktora gittiğimde doktorun yumurtan çatlamış dediğini duymak istiyorum. Çatlamaışsa yarın doktora sorsam mı acaba iğneye gerek var mı diye? Yoksa yarın bir sonuç alamazsam cumartesi özele mi gideyim. Çatlamazsa o zaman iğne için geç kalmış olmayız değil mi. Yumurtam 20 mm.

Ben geçen ay klomen kullanmıştım 2 yumurta ama değerlendirememiştik. İğne de yapmıştım. Bu ay klomen kullandım. Özel doktora gitmedim, devlete gittim. Bugün yumurtaya baktı dr. Bir yumurta var, bugün başlayın dedi. Ama ben unuttum iğneyi sormayı. Acaba iğneye gerek var mı diye. Yarın da gitmeyi düşünüyorum. İnş bu akşamı değerlendirirsek yarın doktora gittiğimde doktorun yumurtan çatlamış dediğini duymak istiyorum. Çatlamaışsa yarın doktora sorsam mı acaba iğneye gerek var mı diye? Yoksa yarın bir sonuç alamazsam cumartesi özele mi gideyim. Çatlamazsa o zaman iğne için geç kalmış olmayız değil mi. Yumurtam 20 mm.
Mrb canım bende ilk defa bu ay klomen ve iğne kullandım 3 tane yumurtam olusmus Dr sordu iğneyi olmazsa diye dr um yumurtaların kiste dönüşmesini engelliyor demişti bana

çatlamış olabilir ama sen gittiğinde sor iğneye gerek varmı diye cnm

ılk gıttıgın dr a devam et bence. takıbı kım yapıyosa onun dedıgını yap.

Dayanamadım ama dün yine yaptım yine silik ikinci çizgi çıktı. Bu kadarıyla da mutlu olayım diye teste aşık aşık baktım öğlene kadar, sonra vedalaştım :))

Ay bende de aynı psikoloji olmuştu ilk silik çizgimi bu şekilde gördüğümde. Yalan olduğunu bile bile insan seviniyor dimi? :KK70:

yanlış yazmışım canım 22.01.16 da yapıldı

Aynıyız seninle. Bu durumda yarın iğneden sonraki 14. gün oluyor değil mi? Test yapsam mı acaba? Ama bir yandan da hamile olmadığıma emin gibiyim aslında. Çünkü hem regl sancılarım minik minik başladı şimdiden hem de her sabah ölçtüğümde son günlerde ateşimin düştüğünü görüyorum ve üzülüyorum :KK43: Dün 36.5, bugün de 36.3 çıktı :KK43:

Sanirim cocuk dusunmekten vazgecmek zorundayim.degerlendiremiyoruz, bosuna ilac ta kullanmayacam artik,plan da yapmayacagim

Benim lohusaligimi, evliligimi burnumdan getirip ilk cocugumu zamaninda dusunmeme engel olanlar 2. Kez anneligi dusunmemede engel olmuslardi. Onlar 2. Cocuklarini buyutuyor olsunlar, ben de acisini cekeyim bosa gecen zamanimin.

Takip icin gecen ay gittigim doktora da ilk gez gitmistim. Artik cocuk dusunemiyorum. Dusunecek olsaydim dogurmayi dusundugum doktora baslardim artik. Ama gecti artik benden

Canım sanırım yaş yüzünden böyle umutsuzsun. Ama olma lütfen. Bak ben de 38 yaşındayım ama daha umudum tükenmedi :KK70: Kısmet diyorum.

X