çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Slm kizlar ...ignenin etkisi gecsin diye 12.den sonra idrar testi yapılmalı diye biliyoruz. . Ben bu ay igne olmadım adetimi mi beklemem lazim varsa oncesinde cikar mi sizce

Slm kizlar ...ignenin etkisi gecsin diye 12.den sonra idrar testi yapılmalı diye biliyoruz. . Ben bu ay igne olmadım adetimi mi beklemem lazim varsa oncesinde cikar mi sizce
Kardesim 4 gun once test yapti silik cikti ertesi gun kan verdi 27.8 degeri cikti hamile 13 haftalik insalah sende hamile olursun cnm

İyi akşamlar arkadaşlar aranızda hormon testinden anlayan varmı acaba.FSH:6,98 LH:17,01 E2:75,12

İyi akşamlar arkadaşlar aranızda hormon testinden anlayan varmı acaba.FSH:6,98 LH:17,01 E2:75,12
Canim fsh degerin 10 altinda ise guzel demek digerlerini bilmiyorum fsh degerin cok iyi

Eklentiler

• SC20160202-203847.png
    117,6 KB · Görüntüleme: 59
Evet pozitif inşallah devamı gelir pıhtılaşma var bende iğne başladım bugün inşallah devamı gelir Allah'ın izniyle. Ben doğduğunu görmeden rahatlamıcam. Çünkü 3 tane kaybettim
Allahım sabır versin canım.inşallah bu kez hayırlısı ile kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…