çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Günaydın canlar.test yaptım biraz önce ve malesef negatif.o tek çizgiyi görmek çok kotu bişey...

Ikra meyra canım bi sakıncası yoksa bişey sorucam sana.ovulasyon testini hangi siteden sipariş ettin.her site güvenilir olmuyo ondan sordum.bende sipariş vericem cünkü

Ikra meyra canım bi sakıncası yoksa bişey sorucam sana.ovulasyon testini hangi siteden sipariş ettin.her site güvenilir olmuyo ondan sordum.bende sipariş vericem cünkü
gittigidiyor.com daha oncede almisdim memnun kaldim canim resim attim ben bunu siparis ettim 20+6 adet veriyor ovulasyon ve 6 gebelik testi

Eklentiler

• SC20160202-111512.png
    130,4 KB · Görüntüleme: 50
Iliski günleri 16 ocak 19 ocakdı.test icin erken mi ama adet de olmadım. Yarın olur muyum acaba

Ikra meyra canim ben bugunde adet olmadm ama asiri akintim var galiba mantar olmusum kasintim da var senin dedigin gibi ayin 3une hasta olcam sanirim catlatmaya gore bugun doktoru aradm soyledm negatif napym diye gunun ne zaman dedi bekle olmazsan yine yap test hasta olursan 3.gunu gel dedi canim

Günaydın canlar.test yaptım biraz önce ve malesef negatif.o tek çizgiyi görmek çok kotu bişey...
Evet hem de ne kötü o tek çizgi hepimizin kabusu oldu...inşallah en kisa zamanda kavusursun canım. ..benimde bu ay umudum yok ama yinede korkuyorum test yapmaya bu gidislede yapimicam yada hasta olcam(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…