çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Aynen canim oyle valla bak benimde 14.gunumdu negatif cikti gerci fazla sikisik deildim ama sanirim yok olsa cikardi cuma gunune kadar bekliycem olmazsam diger testimi o gun yapcam
Bende az once ovu testi siparis verdim 20+6 adet 20 adet ovu testi 6 gebelik testi bu ayda bunla deneyecem hayirlisi olsun artik ilac igne istemiyorum

Beklemek hic bitmiyor kizlar.. hamile kalmayi bekliyorsun.. hamile kaliyorsun deger yukselsin die bekliyorsun.. deger yukseluyo kalp atisini bekliyorsun sonra cinsiyet dogum derken beklemekle geciyo omrumuz

Beklemek hic bitmiyor kizlar.. hamile kalmayi bekliyorsun.. hamile kaliyorsun deger yukselsin die bekliyorsun.. deger yukseluyo kalp atisini bekliyorsun sonra cinsiyet dogum derken beklemekle geciyo omrumuz
Su 12-13 gunu bekleyemiyoruz dusun artik 9 ay kos koca 9 ayi ne sabirla beklicegiz insallah olurda 9 ayi bekleriz yeterki melegim minik kalplim benimle olsun

Arkadaslar bisey sorucam.
Ben igneyi vurduktan sonra catlayip catlamadigini ogrenmek icin cagirmadi doktorum. Acaba catlamismidir. Arada kasiklarima agri giriyor

Tamam sagolun arkaadslar. Kafama takildi da.
İgne yapildigi gunden basla iliskilere canim daha garantili olur rabbim gonlune gire versin 3-4 gun iliski hergun olsun sonra gun asiri olucak hadi hayirlisi hakkinda

Canim.dusunme cok rabbim insallah sanada bizlerede nasip edecek o guzel.mis kokulu melekleri rabbim dualarimizi geri cevirmicek insallah amin..
Igneden 1 gun oncesi ve 36 saat sonrasi oldu hatta o gun 2 kere oldu. Simdi gun aşırı olucak bakalim nasip . Cok dusunuyorum ama yaa :/

X