çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kizlar bi bakin ya sabah testte bisi cikmadi tekrar baska marka yaptim esim dun dort tane birden alinca idrar testiyle kafayi bozdum :) ooff keske kana gitsedim sabahtan yaa hey allahim 15. Gun bugun ama hala silik ya hey allahimm

Eklentiler

• IMG_20160127_150040.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 148
Kizlar bi bakin ya sabah testte bisi cikmadi tekrar baska marka yaptim esim dun dort tane birden alinca idrar testiyle kafayi bozdum :) ooff keske kana gitsedim sabahtan yaa hey allahim 15. Gun bugun ama hala silik ya hey allahimm
canım benim hamilesin bence gayet belirgin daha ne olsun yarın bir kan testi yaptır bizide merakta bırakma

Canim bariz çizgi var orda bence sen sabah git kana baktır inşallah hamilesin bence canım hayırlısı olsn:)

Catlatma ignesi olunca onun etkisi diye dusunuyorum hep 15. Gun ama olur ya bumyeden atilmamistir daha falan ya

allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim bencede baya hamilesin sen hemen git kan ver sabah çıkan sonuçla doktoruna gidersin hadi

bence de hamilesin inş. ben iğneden 12 gün sonra adet oldum. Gerçi bünyeden bünyeye değişir mi bilmiyorum ama iğneden sonra 15. günde bir şey kalmamış olmalı. Yine de en sağlıklısı kan testi. Değerin yüksekliğine göre dr değerlendirir.

İğneden sonra 15 gün demek muhtemelen ilişkiden 14 gün sonra demek. Kızımda ilişkiden sonra 16. gün belirgindi. 2 gün düşürürsek 14. gün nasıl olurdu diye düşününce silik de olsa çıkardı diye düşünüyorum.

Canim bende bisey sorcam igne oldugumuz gunude katip mi hesapliyoruz

Canim bebegin var bence sende git kan ver yarin hadi kesin sonuc alirsin cnm benim donuc cikmadi netten bakiyorum sonuc yok saglik ocagina verdim bugun cikmasa yarin alirim sonucu hayirlisi olsun hepimiz icin insallah ... amin

Son düzenleme:
Canim bende bisey sorcam igne oldugumuz gunude katip mi hesapliyoruz
Ben saymiyorum canim bugun 27 ocak ben 15 ocakta saat 16:00 ignem yapildi 16 ocak sat 16:00 24 sat yapar buda bir gun demek yani ben bugun satt 16:00 ignemin 12 gunu olicak ben boyle hesapliyorum tatlim

özel hastanede yüksek değilse fiyatlar ve de ulaşım sorununuz yoksa gidin özelde verin ki 1 saat sonra sonucu alabilesiniz. Yoksa insan çatlıyor. Kızımda tahlili geç verdiğim için ertesi güne kalmıştı sonuç. Doktora dedim hadi sonucu öğreneyim çatladım artık, dedi çatlama çatlama hamilesin:) Temmuzdaki düşüğümde de sağlık ocağında vermiştim. p. tesiye kalmıştı sonuç. Mesai bitimine yakın tekrar aramıştım ve güzel haberi almıştım. Beklemek zordu gerçekten. Bu yüzden sizi anlıyorum. Hele de aranızda henüz hiç çocuğu olmayanlar var sanırım. Allah hepinizin yardımcısı olsun, sağlıklı hayırlı evlatlar versin. Hatta isteyene ikiz versin. Bana da inş. Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz gerçi. Allah herşeyin hayırlısını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…