çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Amin canim insallah allahim hepimizon gonlundekini versin bizlere insallah kismett diyorummm
ben sabah yine test yapyım ilk idrarda ama negatifti olmayacak sanırım iğne 13 ocak adetimin 15 günüydü
15 ocakta çatlamış demişti doktorum buna göre yavaştan belirmesi gerekmezmiydiki
14-15-16 ocak çift ilişki ama yok işte

ben sabah yine test yapyım ilk idrarda ama negatifti olmayacak sanırım iğne 13 ocak adetimin 15 günüydü
15 ocakta çatlamış demişti doktorum buna göre yavaştan belirmesi gerekmezmiydiki
14-15-16 ocak çift ilişki ama yok işte
Canim benimde igne 13 ocak ayni gun olmusum 13. Gunden beri idrar testi yapiyorum 13-14 gunlerde silik cizgi vardi bugun 15. Gun ve hic bir cizgi yok senin hcg test gunun ne zaman kan vermek icin beni 30 ocakta cagirdi adet olmazsan ama bugun yarin olurum ben

Canim benimde igne 13 ocak ayni gun olmusum 13. Gunden beri idrar testi yapiyorum 13-14 gunlerde silik cizgi vardi bugun 15. Gun ve hic bir cizgi yok senin hcg test gunun ne zaman kan vermek icin beni 30 ocakta cagirdi adet olmazsan ama bugun yarin olurum ben
canım 15 ocakta gittiğimde dr. çatlamış dedi 14 gün sonra adet olmazsan gel dedi test için ama bilmiyorum olacam heralde hamile olanlarda çıkıyor sanırım silik çizgileri senin 13 gün ve 14 günde çıktıysa bugün çıkmaması tuhaf olmuş yarın ilk idrarla bidaha dene bakalım ne olacak. inş. bu ay bizim olurlar meleklerimiz

benim 29 ocakta test vermem gerek ama mevhibeye meyraya söz verdim yarın baktırmak için hatta iyi hatırlattın yarın sabaha randevu alayım bakayım

Catlamissa canim olman gerekirdi bugune artik insallah bebisin vardir canimm yarin yaptir bakalim catladigini net biliyosun cunku ben gitmedim catladigina baktirmaya o yuzden kendim icin emin degilim
evet canım 15 ocak saat 11 de kontrol için gittim hatta dr şaşırdı niye geldin dedi. bende yumurtam çatlamışmı onu öğrenmek için geldim ben bu ay evde kendim tedavimi uyguladım herşeyi kendim kontrol ettim için doktora anlattım herşeyi doğru yapmışsın kontrolede zamanında gelmişsin sen biliyorsun dedi. kontrol etti çatlamış dedi. muhtemelen 14 akşamında çatladı. ama ben 15 ocakta öğrendim çatladıktan 14 gün sonra regl olmam gerek demi ama olmadım ama testlerde negatif bakalım nolcak saten yarın dr dediği gibi 14 gün sonra gitmiş olcam inş. hasta olmamda meleğime kavuşurum allahımın izni ile aminnn

evet canım 15 ocak saat 11 de kontrol için gittim hatta dr şaşırdı niye geldin dedi. bende yumurtam çatlamışmı onu öğrenmek için geldim ben bu ay evde kendim tedavimi uyguladım herşeyi kendim kontrol ettim için doktora anlattım herşeyi doğru yapmışsın kontrolede zamanında gelmişsin sen biliyorsun dedi. kontrol etti çatlamış dedi. muhtemelen 14 akşamında çatladı. ama ben 15 ocakta öğrendim çatladıktan 14 gün sonra regl olmam gerek demi ama olmadım ama testlerde negatif bakalım nolcak saten yarın dr dediği gibi 14 gün sonra gitmiş olcam inş. hasta olmamda meleğime kavuşurum allahımın izni ile aminnn
Amin tatlim aminnn insallah nerde bekleyen kim varsa Rabbim.kavustursun insallah hepimizi yavrucuklarina senin icinde heyecanliyim canimm bugun guzel haberi Ikra meyra Ikra meyra dan yarin da senden alicaz insallaaahh

Amin tatlim aminnn insallah nerde bekleyen kim varsa Rabbim.kavustursun insallah hepimizi yavrucuklarina senin icinde heyecanliyim canimm bugun guzel haberi Ikra meyra Ikra meyra dan yarin da senden alicaz insallaaahh
aynen canım inş. güzel haberi verecek bize yarında bana nasip olur inş. ama ben yarın akşama doğru çıkışta vereceğim tahlilimi bakalım 15.50 randevum hayırlısı inş.
rabbim dualarımızı duysun inş.

Amin canlarim amin cook sagolun allah razi olsun sizden guzel dualarinizla motive oldum kim nerde nerede bebek istiyorlarsa allahim ona tez vakitte meleklerine kavusturmayi nasip etsin insallah bende dunden beri gribim yatiyorum canlarim cook heyecanliyim kismette varsa verir bu guzel haberi bugun ...insallah... amin kun feyekun ol derse olur insallah

aynen canım inş. güzel haberi verecek bize yarında bana nasip olur inş. ama ben yarın akşama doğru çıkışta vereceğim tahlilimi bakalım 15.50 randevum hayırlısı inş.
rabbim dualarımızı duysun inş.
Aminnnn. insallah rabbim hepimizin sesini duysun insallah allahim gonlumuzdekini verecek insallah

X