çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ben de yarin alicam sonucu nette bilgi vermiyorlar galiba sonuc gostermiyor

Ewet canım 0.381 degerin.en azından benimki gibi direk 0 yazmıyo

0.381 degerin canim regl olana kadar yilmak yok tatlim doktor ne dedicanim
Canim doktora gitmedim sonuca internetten baktim muayene yok yani
Yilmamak eldemi degil artik istiyormuyum onu bile bilmiyorum her ay boyle al iste her sey vardi yumurta var esimde sorun zaten yok bendetupler acik 4 yildir yapmadığım kalmadi eksik yok bu ay cok iyi 2 yumurtada vardi daha ne ya ne anlamiyorum neden ben nedenn alahim isyan ettim affet beni tukendim artik

Ewet canım 0.381 degerin.en azından benimki gibi direk 0 yazmıyo

Hm bizim burda 4 te arandiginda soyluyo ebe sonucu ama heryer ayni degildir tabi gecmis olsun canim aman icme yinede sen bende kasik karin agrim oluyo bas agrisi bide icmedim her ihtimale karsi
Canim naptin hadi haber bekliyoruz hamisimmmmmm dermisinn

Canim uzulme hayirlisi senin gunun gecmis miydi var miydi belirtin
Valla 11 gun durummuna gore dun adet olmam gerekdi normal surecte gecen ay 30 aralıkta oldum bu ay da 30 veya 2 gun sonrasi olurum bir diger 14 gun durumuna gore ise yarin regl olmam gerek belirtilerim bel agrisi kasik agrisi goguslerime dokununca aciyo bunlar ama hepsi yalan .

Nasil

Nasil yilmayayim varmi otesi bugun yarin regl olcam biktim artik ya cokmu sey istiyorum ya
Canim uzme kendini nolur canimsin insallah rabbim vereck sadece vakti zamani var nolur tatlim uzulme bende bilmiyorum belki bende degilim test bile yapmadan kan verdim hayata poxitif olalim canim

Ben bugün kasık batması nedeniyle Dr gittim adetime 2 gün var kadın HAKLI olarak test bile yaptırmadı erken dedi vajinal ultrasonla muayene etti sıkıntı kist falan yok dedi pazartesi test Yaptım dedim acele etmişsin adetini bekle gelmezse testi tekrarla dedi bir Arkadaşımın adeti 1 hafta geçti Beta hcgsi 19 çıktı düşün yani herşey olabilir dua edelim bekleyelim Hayırlısı

Bunu dun yaptim cizgi goren var mi gerci olsada ilacin etkiside soruyorum :)

Eklentiler

• IMG_20160127_181306.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 93
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…