çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canim regl olmadin degilmi olmadiysan uzulme tatlim hic belli olmaz bakarsin bebisin supriz yapar

Ben de rahim filmi çektirmiştim kızımdan önce. Anestesiziz. Ama ben çok zorlanmıştım. Anestezi dr önermedi çünkü hemen hamile kalırsam bebek narkoz almasın diye. Ben de bu yüzden anestezi yaptırmadım. Normalde benim ağrı eşiğim de yüksektir. Yani büyük ağrılara da dayanabilirim maşallah. Kızımı doğururken 5 dak bir gelen sancılar olmasına rağmen gıkım çıkmadı. Kendimi sıktım, tutum, ağzımdan çıt çıkmadı. Ama filmde canım bayağı acımıştı. Diğer hamileliğimde düşükten kalan parça için kürtaj olmuştum. O da çok yakmıştı canımı. Allahtan falza uzun sürmedi. Çünkü sanırım az kalmış içerde. Tamamı kürtajla olsaydı zaten mahvolmuştum ben. Kürtajı da Devlet Hastanesinde olmak zorunda kaldığımdan anestezi yoktu. Ne günlerdi. Sizi korkutmak gibi olmasın ama bebek için herşeye değer. Bir de şeye yanıyorum, o kadar doğum sanıcısı çekmeme rağmen (açılma olsaydı artık doğum yapacak kadar sıklaşmıştı sancım) normal doğuramadım. Sezeryan da başlıbaşına bir dertti zaten. Sizlere tavsiyem, eğer hamile kalırsanız normal doğurmaya çalışın. Hep şunu isterdim, normal yoldan doğurayım da ondan sonraki rahatlamayı ben de yaşayayım. Normal doğumdan sonra büyük bir rahatlama oluyormuş. Neyse çok uzattım, bebekler hayırlı ve sağlıklı bir şekilde gelsinler de.

Yok canım ben adete 3-4 gün kala idrar testlerine başladım, silik pozitif çıkıyordu, adete 2 gün kala da kan verdim öyle öğrendim. Sen ne durumdasın tatlım?
Canım ben adete 4 gün kala baktırdım negatif adet günüm cuma beklemededeyim

Ayyy hadi bakalım yarın burayı açtığımda ilk bakacağım yer olacak, Rabbim sevindirsin inşallah...
Amin insallah cumlemizi sevindirsin rabbim .. evet saglikli olsunda tek ikiz farketmez ama ben cok istoyorum ikiz bebek hakkimizda hayirlini versin rabbim amin

X