çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Amin insallah cumlemizi sevindirsin rabbim .. evet saglikli olsunda tek ikiz farketmez ama ben cok istoyorum ikiz bebek hakkimizda hayirlini versin rabbim amin
Rabbim gönlüne göre versin inşallah, burada bir arkadaşın ilk kontrolünde tek keseymiş, 2. kontrolde tek yumurta ikizi olduğunu görmüşler, Rabbim hayırlısını versin.

Rabbim gönlüne göre versin inşallah, burada bir arkadaşın ilk kontrolünde tek keseymiş, 2. kontrolde tek yumurta ikizi olduğunu görmüşler, Rabbim hayırlısını versin.
Zeynepzumra hamile surekli iki iliski ile hamile kalinmaz diye uzuluyordu bende ona iliski gunlerin onemli gunlerde olmus bence tutar dedim ve hamile simdi onunda degeri 90 kusurlerde simdi gitti gelmiyor surekli sorular soran zeynep yok :) ama mutlu olsunda bebisiyle gelmeselerde olur degilmi :KK66:

Ikra meyra Ikra meyra senin sonuç pozitif çıkar inş dualarım bugün kan verip sonuç bekleyenlere
Aaayyyy canim sagol guzel dilegin icin allah razi olsun allahim bekleyen her keze guzel sonuclarla karsilastirsin insallah.. amin duam bebek isteyen herkezlere gelsin.... amin

Zeynepzumra hamile surekli iki iliski ile hamile kalinmaz diye uzuluyordu bende ona iliski gunlerin onemli gunlerde olmus bence tutar dedim ve hamile simdi onunda degeri 90 kusurlerde simdi gitti gelmiyor surekli sorular soran zeynep yok :) ama mutlu olsunda bebisiyle gelmeselerde olur degilmi :KK66:
Evet o da hamileydi, yok değil mi ortalarda:confused: Rabbim tüm anne adaylarını, hamişleri, bebişleri korusun inşallah.

Aaayyyy canim sagol guzel dilegin icin allah razi olsun allahim bekleyen her keze guzel sonuclarla karsilastirsin insallah.. amin duam bebek isteyen herkezlere gelsin.... amin
Canım ya sen hiç idrar testi yapmadın mı? Kan sonucu çıkana kadar bir de idrarda baksaydın, meraklandık iyice burada, bebişim de merak ediyor yeni kardeş haberini almayı bekliyor:emir_bebek::emir_bebek:

Mevhibe meyra canım inşallah sonucun pozitif olur.heyecan la senin güzel sonuçlarını bekliyoruz.allahım yüzünü güldürsün inşallah.
Amin canim amin allahim isteyen herkeze guzel habeler verdirmeyi nasip eder insallah canim

Canım ya sen hiç idrar testi yapmadın mı? Kan sonucu çıkana kadar bir de idrarda baksaydın, meraklandık iyice burada, bebişim de merak ediyor yeni kardeş haberini almayı bekliyor:emir_bebek::emir_bebek:
Canlarim bugun ignenin 12 .gunundeyim yine kan verdim normalde regl gecmeden vermezdim bu defada oyle olsun dedim test yapmadim bu ay bu sefer ilkdefa direk kanda gorecem 15 ocakda ignem yapildi kismwt diyorummmmmm

Ikra meyra Ikra meyra canım bak sen dün bana demiştinya kan verdigin hastanenin sitesinden sonucu aynı gün ögrenebilirsin diye.şimdide ben sana aynı şeyi söylüyorum:) ya güzel haberler duymaya inanki ihtiyacımız var.rabbim tüm isteyenlere versin hamişlerde sag salim yavrularını kucaklarına alsın inş

Ikra meyra Ikra meyra canim gitmissin teste ne zaman cikicak sonucun ben sabah kalktim bi test daha yapayim dedim ve bu sefer silik bile cikmadi tamamen negatif 9 dan beri bi cizgi bile belirmedi kana da gitmedim insalllah senin sonucun pozitiftir
Amin canim insallah yinede regl olmasan kanda baktir gec dollenme olabilir tatlim uzulme pozitif ol tatlim ben hic test yapmadan direk kan verdim normalde reglim gecerse test kiti kullaniyordum bu defa uc gun varken yaptim kismet diyorummmm benim icinde supriz olucak sonuccc

Ikra meyra Ikra meyra canım bak sen dün bana demiştinya kan verdigin hastanenin sitesinden sonucu aynı gün ögrenebilirsin diye.şimdide ben sana aynı şeyi söylüyorum:) ya güzel haberler duymaya inanki ihtiyacımız var.rabbim tüm isteyenlere versin hamişlerde sag salim yavrularını kucaklarına alsın inş
Bakiyorum canim saglik ocaginda cikmadi daha tatlim :) :KK66: amin canim insallah guzel duan dileklerin allah razi olsun bende heyecanlandim cunki kitte kullanmadim benim icinde supriz olucak sonuc insallah pozitifffff

Bakiyorum canim saglik ocaginda cikmadi daha tatlim :) :KK66: amin canim insallah guzel duan dileklerin allah razi olsun bende heyecanlandim cunki kitte kullanmadim benim icinde supriz olucak sonuc insallah pozitifffff
merakla ve daularla güzel haberlerini bekliyorum canım benim inş. gönlündekini verir allahım

X