çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canim benim test kiti gecen ay gunum 4 gun gecti test yaptim 24 sat gecti yine hic cizgi bile cikmadi vardir bundada bir hayir insallah bebegin seninledir ben birden hislendim canim persembe kanda baktir derim

Aldim saten 1 tllik testlerden 10 tane aldim sabah bida yapcam bakalim nolcak cok istiyorum melegim allahim ins nasip eder hepimize eder ins.
İnsallah
Aldim saten 1 tllik testlerden 10 tane aldim sabah bida yapcam bakalim nolcak cok istiyorum melegim allahim ins nasip eder hepimize eder ins.
İnsallah cNım gUZel haberlerini bekliyorum

Yaaaa bu bir tllik testte ne oluyor guvenmeyin yailk defa duyuyorum bu testleri nerden aldiniz bence yarin bir tane eczaneden al birde onla dene derim

İyi geceler arkadaslar.hepinize ayrı ayrı tsk ediyorum desteginiz için.allah razı olsun.bugun benim için gercekten çok kötü bir gündü.hem negatif sonuç aldım hem ekektrk su kesildi.yasadıgım şehirde kimse yok tanıdık olarak.annemi arayıp dertlesmek istıyorum ne yazikki tlfnun şarjı bitti.şimdi adet gününü beklşyorum.doktor bu sefer ignelere gecicez dedi.netten arastırdıgım kadarıyla göbekten vurulan igneler sanırım.şimdiden o kadar tırstımki.göbek olunca biraz korkunç oluyo.bide rahim filmi istiycem demişti.özel hastaneleri aradım anestezili 300 digeri 200 lira dediler.böyle işte arkadaslar.biraz uzun oldu.hakkımıza hayırlısı olsun.tez vakitte hepimşz güleriz inş

Herseyde bi hayır vardır canım hiç kötü düşünme belki bebişin biraz naz yapmak istiyordur biraz bekleteceltir sizi üzülme lütfen.. bende senin gibi gurbetteyim ve biliyorum yanlızlık biraz zor bu ysnlızlıgımı giderecek en guzel seyde bebiş.. cok dua et bende hepimiz için senim içinde edecegim insallah hepimiz o mis kokuyu dünyada esi benzeri olmayan annelik duygusunı tadacagız.. bu arada rahim filmi benden de istemişti ben yaptırmadım biraz erken die düşündüm ignelere basvurdum önce.. arastırmiştim bizim burada 500 en düşüğü oda 1000e kadar cıkıyo narkoz istersek özelde.. seninki baya uygunmuş buraya göre

Geçmiş olsun canimm...bu hep olmasi gereken bir surec igne iki kez oldum rahim filminide gecen hafta cekindim hepsi gecip gidiyor sen iyi olmaya çalıs...moralsizlikten de gelmiyor bebisler hadi kolay gelsin canim en kisa zamanda yuzunuz gülsün

Nasildi peki rahim filmi agri oldu mu birde narkozlu mi narkozsuzmuydu

Nasildi peki rahim filmi agri oldu mu birde narkozlu mi narkozsuzmuydu
Soyle aciklim canim...ben asiri korkuyordum oyle boyle degil..hatta dudagimda ucuk cikti..ben yurt dışında oturuyorum vede burda pek narkozlu uygulama yok..sadece agri kesici normal bir igne vurdular o kadar ...sadece alet takilirken biraz canim acidi o da inan 1 dk surmedi ilac verilirken de hafif adet olcakmis gibi karnim sancilandi oda cok kısa surdu..anlican bu kadar boşuna korkmusum inşallah sanada gerek kalmaz olursanda cidden hic korkma ..yani bitince dedim anesteziye gerek bile yokmus tabi herkes ayni sekilde hissetmeyebilir

Sonuc nasil.cikti peki canim.. rahattin beni cok sagol

Yılmak yok Bunun bidahası var bende daha adet olmadım inanıyorum bir gün bizde burdan hamileyim haberini vericeZ takma kafana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…