çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Sinemcim ben senin olayı kaçırmışım canım adet baya geçtikten sonra mı öğrendin gebeliğini yada kaç gün sonra öğrendin

Ben çikolata kisti gecirdim canım evlenmeden önce 2 yıllık evliyim ilk gunden beri deniyoruz bi kez kimyasal gebelik gecirdim onun dısında bişey olmadı

Hani kizlar bu igne acitmiyordu cok yakti
Bebegin icin azicik canin yansin asil sen bundan sonrasini dusun bel kasik agrisida olacak bende oluyir baskalarinda olurmu bilemem hadi hayrini gor ignenin

Hadi ya çok iyi sen boşuna bana bekle dememişsin ben 4 gün evvel Yaptım ama hiç adet belirtisi yok nasıl olacak bilmiyorum cuma günü görecez bakalım be olacak bu arada yarın kaçta gideceksin kan vermeye
O kadar dedim regle iki gun varken test verin diye ama dinleyen yokki kardesimde uc gun varken verdi degeri 27.8 cikti simdi massalah 12 haftalik hamile darisi bizlere olsun ben sabah 09:00 da verecem netten ogrenirim sonucu kismet insallah

O kadar dedim regle iki gun varken test verin diye ama dinleyen yokki kardesimde uc gun varken verdi degeri 27.8 cikti simdi massalah 12 haftalik hamile darisi bizlere olsun ben sabah 09:00 da verecem netten ogrenirim sonucu kismet insallah
Çok heyecanlandım bak şimdi istermisin yarına hamile haberini alalım haberdar et bizi mutlaka da umut ol bana hadi inşallh

Çok heyecanlandım bak şimdi istermisin yarına hamile haberini alalım haberdar et bizi mutlaka da umut ol bana hadi inşallh
Amin insallah canim benimde cuma gunu regl gunu olmayan olsun insallah varsa kismetimde o bebek benimledir insallah yeterki vakti zamani gelsin

Bu resmi gormeyi ne kadar isterdim bilemezsiniz saat 17.20 yapmistim 2 dk bekledim cizgi belirmedi anneme gittim saat 21.30 geldim atayim dediydim boylle olmus zaman asimina ugramis garibim sonra bida yaptim belki diye ama 10 dk bekledim basinda cizgi falan yok keske gercek olsaydi.

Eklentiler

• 20160126_215914.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 98
Canım idrar testi sabahki ilk idrarla daha dogru sonuç veriyo bence sabah dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…