Çatlatma iğnesi

Teşekkür ederim cevap verdiğin için en azından sayen de 9 ve 10 gunlerde de belırtı olacagınj anlamıs oldum
Herkeste değişir ama bu canim bunu da unutma. Bak arkadasin erkenden değeri yüksek çıktı benim düşük çıkmıştı, hem herkesin dediği akıntı göğüs hassasiyetini ben hala yaşamıyorum mesela

Dogru diyorsun benım annemin uc hamılelıgı aynı gecmemiş mesela değişik olmus ben sadece cok bel agrısı ve kasık agrısı cekıp regly oldugum zamanları da bılıyorum beklemekten baska carem yok sanırım

Ayakta fazla durunca ağrın oluyorsa o da bebekten ola bilir , bende şimdide öyle
Ama ilerledi ya senın canım belkı ondan da olabılır ilk zamanlar oluyor mu bılmıyorum kı ben hiç hamile kalmadıgım için nasıl bır hamılelık belırtısı yasıyorm onu da bılmıyorm yaaa canımın içi inşAllah oyledir Hamilelik belırtısı olsun inşAllah cunku ben ne yaparsam yapayım belım agrıyor suan

İnşallah bi kaç güne nedenini öğreniriz gülüm

Aynen öyle canım benim adet öncesi belirtilerimden tek farkı o kasıklarım çekiliyor gibi oldu dedim ya oydu. Ama dikkat etmeseydim belki farketmezdim anlamazdım bile adet öncesiyle aynı çoğu şey

Aynen öyle canım benim adet öncesi belirtilerimden tek farkı o kasıklarım çekiliyor gibi oldu dedim ya oydu. Ama dikkat etmeseydim belki farketmezdim anlamazdım bile adet öncesiyle aynı çoğu şey
Evet az kaldı zaten kendımı dınlemesem daha ıyı olcak inşAllah o zaman hersey daha guzel oluyor galıba nasıp Rabbimşn dediği oluyor inşAllah sen de guzel bır hamılelık gecırırsın eger nasıp olursa bana da senden bılgı edınırım

Allah razı olsun canım sagolasin. Bende en on 56 değerle kaldım inan erken öğrenmekte hiç iyi degil en azından adet günü 1 2 gün geçtiğinde test yapmak lazım
Cuma gününe kan vermeye gidicem 1 hafta olacak ama içim içimi yiyiyor işte arttı mı artmadi mi diye
Bana kalsa 2 gün sonra yine tekrarlardim ama doktor bi kere tekrarla dedi güzel arttığını görünce 1 hafta bekle dedi bakalım ne olacak

Aynen o cok streslı ben o yuzden regly olmayı beklıcem cunku bu sefer neyden kaynaklı bılmıyorsun faln inşAllah değerlerin güzel çıkar Allahın izniyle hersey güzel olcak inşAllah hiç stres yapma ben streslı olunca kasıklarımı sıktıgımı farkettım kuzenım de oyleymıs mesela o yuzden kafama takmamaya calısıyorm aslın da ben normal de kursa falan gıdıyorum da kafam dagılıyordu smdı tatıl ondan bu haller he bir de şu var vucudumuzda ki tum organlar bızı duyarmıs o yuzden hep ıyımser konusuyorm sen de konus bebişinle konus

Aynen canım en iyisini yaparsın her ay zaten erkenden yapardım ama bu ay hiç test yapmayacaktim emindim negatif cikacagindan çünkü, uzun yola gidicem diye erkenden yapıp öğrendim. En azından adet gününe kadar bekle sen.
Dedigini bende duymuştum canım normal zamanda da olacak mı olmayacak mi diye düşünüp stres yaparken o stres rahim ve yumurtayı da etkiliyormus hemde ciddi oranda. İnşallah güzel haberler alirsin

Amin inşAllah senin de değerlerin güzel cıkar ve saglıkla hayırlısıyla dogurursun inşAllah Rabbim hayırlısıyla saglıkla dünyaya gelmesini nasıp etsın cok guzel bır duygudur eminim ve hersey de bır hayır vardır ıyı kı yapmıssın testını bebegını öğrenmiş oldun inşAllah herkes güzel haberlerle gelır

Kesinlikle benim doktorum da demişti stres yapınca vücut tüm işini gücünü bırakıp stresle baş etmeye çalışıyormuş yumurta çatlasa da spermle karşılaşsa da vücut sen bi dur ilk öncelik stresle baş etmem lazım sen ikinci plandasın diyormuş stres çok kötü birşey

Kızlar bu arada doktorum ili gün sonra kontrol beta hcg istedi 1300 olmuş süper dedi cumartesi kese görmeye başlarız dedi inşallah bu sefer sağ Salim kucağıma alırım geçen gebeliğim 4 hafta 2”3 günlükken 3000 çıkmıştı şimdi de çok yüksek çıkar diye çok korktum Allahım çok büyük doktorun hesapladığı değerde çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…