Çatlatma iğnesi

Sakın kötü düşünme canım benım peki kac gun de kaç olması gerekıyormus
Doktor bisey demedi ama 2 günde iki kat artsa dün 448 falan çıkması gerekti
21 ocak 56 çıktı
23 ocak 112 olması lazım
25 ocak 224 olması lazım
27 ocak yani dün verdiğimde en az 448 olması lazımdı
Zaten gününe göre de değer düşük dün 4+6ydı 😔

Doktor bisey demedi ama 2 günde iki kat artsa dün 448 falan çıkması gerekti
21 ocak 56 çıktı
23 ocak 112 olması lazım
25 ocak 224 olması lazım
27 ocak yani dün verdiğimde en az 448 olması lazımdı
Zaten gününe göre de değer düşük dün 4+6ydı 😔
Dua ederek beklıcez belkı de bırden artcak olmuyor mı boyle seyler

Sana kıyamam ben kötü düşünme gercekten Rabbim den hersey elimizden birşey gelmıyor malesef keske bırsey gelse ama dedıgım gıbı bırden cıkabılıyor da degerler
İnşallah öyle olur inan hersey üst üste geldi, erkenden öğrendim ertesi gün eşim göreve gitti, 2 gün sonra kolunu kırdı kardan geri de gelemiyor ona üzülürken ben birden rahatsizlandim, insallah değerim güzel artmıştır derken o da düşük geldi 1 hafta içinde yaşadığım şeylere bak
Şuan tek düşündüğüm bebeğime bisey olmasın 😔😔

İnşallah öyle olur inan hersey üst üste geldi, erkenden öğrendim ertesi gün eşim göreve gitti, 2 gün sonra kolunu kırdı kardan geri de gelemiyor ona üzülürken ben birden rahatsizlandim, insallah değerim güzel artmıştır derken o da düşük geldi 1 hafta içinde yaşadığım şeylere bak
Şuan tek düşündüğüm bebeğime bisey olmasın 😔😔
Rabbım korusun inşAllah bırsey olmasın ben olmayacagını dusunuyorum ama boyle bırsey yasamıs planlar var degerı sonradan artabılıyor ıyı dusunelım bılıyorum streslısın inşAllah eşin de iyileşir bıran önce yankna gelır swnın yanında olur daha hcbırsey bellı degılken bu kadar uzulme gerecekten

Rabbım korusun inşAllah bırsey olmasın ben olmayacagını dusunuyorum ama boyle bırsey yasamıs planlar var degerı sonradan artabılıyor ıyı dusunelım bılıyorum streslısın inşAllah eşin de iyileşir bıran önce yankna gelır swnın yanında olur daha hcbırsey bellı degılken bu kadar uzulme gerecekten
İnşallah sagolasin canım desteğin için, tek başıma olunca da korktum iyice. İnşallah güzelce artar başka bisey istemiyorum bir de sağlığım onu etkilemesin bu kadar. Bugün tekrar kan vericem bakalım zaten serum taktirirken ona da baktiririm dedim😔

İnşallah sagolasin canım desteğin için, tek başıma olunca da korktum iyice. İnşallah güzelce artar başka bisey istemiyorum bir de sağlığım onu etkilemesin bu kadar. Bugün tekrar kan vericem bakalım zaten serum taktirirken ona da baktiririm dedim😔
Tabı ki bırbırımıze destek olcaz elımden daha fazlası gelse keske emin ol onu da yapardım aynen bırdaha yaptr inşAllah degerın guzel bır sekılde istenilen bır sekılde cıksın bu mübarek gün de dualarım senınle 😘❣️

Bir de dıkkat et kendıne stres bılıyorsun kı bu surecte en kotu sey stres yapmamak elin de degıl bılıyorm 😔

Canim ayni yerde mi verdin kan tahlillerin? Farklı yer olunca sonuç ta farklı çıkabiliyor, bide tam 2 kat olmasa da 60% artım olunca da doktorlar sağlıklı kabul ediyor

Tabı ki bırbırımıze destek olcaz elımden daha fazlası gelse keske emin ol onu da yapardım aynen bırdaha yaptr inşAllah degerın guzel bır sekılde istenilen bır sekılde cıksın bu mübarek gün de dualarım senınle 😘❣️
Allah razı olsun canım valla şimdi serumu taktirdim da beta için kanda aldılar duadan başka bisey istemiyorum yeterki güzel artmış olsun 🤲🤲

Kizlar selam ben bu ay ilk defa klomen kullandim ayin 24unde de ovitrelle vurdum. Igne oncesi gece yani 23unun gecesi ve ignenin 36 saat sonrasi iliski oldu. Esim hastalandi bir daha da iliski olmadi. Bu sekildeki iliskiyle hamile kalan var mi? insallah yumurta gec catlayip da kacirmamisimdir.

Kizlar selam ben bu ay ilk defa klomen kullandim ayin 24unde de ovitrelle vurdum. Igne oncesi gece yani 23unun gecesi ve ignenin 36 saat sonrasi iliski oldu. Esim hastalandi bir daha da iliski olmadi. Bu sekildeki iliskiyle hamile kalan var mi? insallah yumurta gec catlayip da kacirmamisimdir.
Canım bana doktorum iğne olduktan 36 saat sonra yap demişti yanı ben hiç hamile kalmadıgım için bilemiyorum İnşAllah hamile kalırsın canım 😘❣️

Ayyy cok sevındim suan degerın iyimiymiş konustun mu doktorla valla o kadar sevındım ki Allahıma şükürler olsun 🤲🏻❣️😘
Konuşmadım canım bugün başka hastaneye gitmiştim serum taktırmak için o arada baktırdım, dünden bugüne çok iyi bile çıkmış içim rahatladı vallahi
Normalde doktor bana sıkıntı olmazsa çarşamba gel demişti, birde şu rahatsızlığım hafiflerse insallah hiç bisey yiyemiyorum çünkü

X