Çatlatma iğnesi

Sacmalama gece bir post okudum diyor ki kadin idrarlarin hepsi pozitif ama kanda cikmiyor neyse bi 10 gun bekliyor ama idrar hala pozitif yine kan veriyot bukez pozitif cikiyo hemen köyü düşünme. L
Bakalım bizde bekliyoruz bende bir post gördüm ne idrarda ne kanda görünmüş bir ay âdet olmayınca doktora gidiyor neden adet olmuyorum diye bir bakıyorlar ki gebe

Sen kistten şüpheleniyorsun ama benim de var kistim regl gecikmesi yapmıyor bende. Sen testini erken yaptın diye negatif de olabilir. Senle aynı durumumuz şuan, lütfen moralini bozma ve bikaçgün içinde regl olmazsan tekrar kan testi yaptır
Aklıma adet gecikmesi olarak başka hiçbir şey gelmiyor canım ve geçen ay kimyasal olduğunda bile öğrendikten iki gün sonra iğnenin tam 16 günü adet olurdum ama şimdi bekliyorum bakalım

Aklıma adet gecikmesi olarak başka hiçbir şey gelmiyor canım ve geçen ay kimyasal olduğunda bile öğrendikten iki gün sonra iğnenin tam 16 günü adet olurdum ama şimdi bekliyorum bakalım
beklemek çok zor gerçekten ama belki de hamilesindir bekleyelim bakalım inşallah güzel haberler alırız 🙏🏻

Kizlar bugun farkli bir belirtim var. Sol kasığımda hareket var yani boylr hareket eduyor yada ara ara kasiliyor gibi neden acaba

X