Çatlatma iğnesi

Galiba kendimi kandiriyorum. Çok silik test. Tamam resme dusmese de gozle pembeliyi goruyorum. Artik testlerde uzmanim. Bu 3 yilda toplam 300 test yapmişdimdir ama yine de igne de var işin içinde diye biraz tedirginim

Resimde belli mi bilmiyorum ama pembelik çiplak gozle goruluyor. Fark yok di mj? Daha mi az acaba? Işik açisinj yakalayamadim bi türlü. Aşiri silik itibar edilir mi boyle silik teste bilmiyorum
Sabah ki çok daha belli o ilk idrar olduğu için ama bunda da var bariz inşallah gebeliktir her geçen gün daha da koyulaşır

Sabah ki çok daha belli o ilk idrar olduğu için ama bunda da var bariz inşallah gebeliktir her geçen gün daha da koyulaşır
Evet bence de sabahki daha belli. Ama markalar farkli. O yuzden ikilemde kaldim. Yarin olumlu olumsuz yorum yaparim artik. InsaAllah vardir. Içimin acisi belki diner. 7 aydir yavrularimin acisi dinmedi belki yeni bebek haberi dindirir

Evet bence de sabahki daha belli. Ama markalar farkli. O yuzden ikilemde kaldim. Yarin olumlu olumsuz yorum yaparim artik. InsaAllah vardir. Içimin acisi belki diner. 7 aydir yavrularimin acisi dinmedi belki yeni bebek haberi dindirir
İnşallah canım inşallah kucağını doldursun rabbim bir an önce

aa baya azmış yumurtlama dönemlerinde kullanırım artık ama bulamadım muadili prefertil diye marka var

Kizlar testlerim belirginleşdi. Şimdi yaptim aniden koyulaşdi. ALLAH devamini da nasip etsin herkese nasip etsin hamilelik mutlulugunu

Eklentiler

• 20211114_174803.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 81
Vericem canim. Hayirlisi artik. Bu arada demin bi test de yaptim o cok silik çikti en iyisi yarin kan vereyim de işin aslini ogreneyim
İdrara göre değişiyo canım en iyisi ilk idrar bende dayanamadım bugün early predictor yaptım demin iki dakika içinde ailik çizgi çıktı ama yinede iğne etkisi midir bilmiyorum

Kizlar gögüslerim cok agriyor çok. Bugun 6.gün igne olali bu belirtilerin gec cikmasi normal mi halbuki ignenin etkisinin yavas yavas gevmesi lazimdi

Aaa iki cizgi acaba gebelikten mi belirtilerin neler cnm
Ya valla bilmiyorum ki sadece akıntım çok ateş basıyo ciddi anlamda bi de bazen hafif midem rahatsız oluyo yemek yedikten sonra bunlarda çok hassas testler ya pek umutlanmak istemiyorum yinede bekliycem yarın normal test yaparım bi de

Benimde akintim cok hatta kasinti vile mantar galiba ama gebelik belirtisinde bile mantar varmis. Bende sadece kasik agrisi vardi gunler once. Ama bugun 6. Gün ve mide bulantisi kasikta batma ve gögüslerde çok f3na agri var sanki bicak saplaniyor dokunamıyorum bile

Bende mantar sandım ama hormonlarda artış olunca olabiliyormuş umarım hamileliktendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…