Çatlatma iğnesi

Teşekkür ederim hemen geldim ☺️

Arkadaşlar merhaba, ben bu ay Femara kullandım 2 yumurtam 20mm olmuştu. 1 Kasım da sabah 10:30 gibi çatlama iğnesi oldum. Bugün saat 20:30 da erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bugün 12. Gün oluyor eğer iğne gününü saymazsak. Sizce umudumu kaybetmem için erken mi? 12.güni negatif olup sonra pozitif olan var mıdır? 2 senedir çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz mayıs ayında 16 haftalık bir kayıp yaşadım. Bu ay yine çok umutlanmıştım. ilk kez çatlama iğnesi denedik çünkü. Buraya yazıp hem akıl alayım hem rahatlayayım dedim 🙈😔
Canım bende 1 Kasım'da oldum bende negatif şu anda bakalım 14 günden sonra pozitife dönen çok oluyor

Teşekkür ederim hemen geldim ☺️

Arkadaşlar merhaba, ben bu ay Femara kullandım 2 yumurtam 20mm olmuştu. 1 Kasım da sabah 10:30 gibi çatlama iğnesi oldum. Bugün saat 20:30 da erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bugün 12. Gün oluyor eğer iğne gününü saymazsak. Sizce umudumu kaybetmem için erken mi? 12.güni negatif olup sonra pozitif olan var mıdır? 2 senedir çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz mayıs ayında 16 haftalık bir kayıp yaşadım. Bu ay yine çok umutlanmıştım. ilk kez çatlama iğnesi denedik çünkü. Buraya yazıp hem akıl alayım hem rahatlayayım dedim 🙈😔
Kaybın için çok üzüldüm rahim ağzı yetmezliği filan mı vardı rabbim yerini doldursun en kısa sürede

Hadi bakalım inşallah ikimizde güzel haberler alırız. Ben artık adet olmayı beklerim heralde olmazsam test yaparım. Gerçi böyle der dayanamam ben kesin 🙈
İnan hepimiz böyleyiz öyle diyoruz ama dayanamıyoruz yine testlere sarılıyoruz hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Kaybın için çok üzüldüm rahim ağzı yetmezliği filan mı vardı rabbim yerini doldursun en kısa sürede

Down sendromu ve kistik higroma vardı. Kalpte ciddi problemler vardı. 9 ayı tamamlasa da yaşamaz dedi doktorlar. Biz de sonlandırma kararı aldık. Çok zor bi süreçti. Allah kimseye yaşatmasın. Hala tam olarak toparlanamadım sanırım. Şimdi yazarken bile kalbim ezildi.

Kizlar bu sabah yaptim yine çikdi. Dunki gibi belki bi tık daha koyu. Kalmaz di mi iğne etkisi? Iğne etkisiyse fena çakilicak umutlarim yere. Oğlen de yaparim koyulaşiyorsa ne guzel olurr

Eklentiler

• 20211114_063943.jpg
    20211114_063943.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 53
Yeni yeni idrara geçiyorda olabilir testin markası ne
One step Markasi. Erken gebelik elimde yok. Ben Azerbaycandayim. Sizdeki gibi çeşit çeşit testler yok ya burda. Eczanelerde genelde bir ya iki marka test oluyor. Pahaliya da hiç erken demiyorlar. Mağduruz 😬 elimde bir tane daha kaset test kaldi onu da oğlen yapicam. Koyulaşirsa yarin kan veririm. Ya da dayanamazsam bugun.

One step Markasi. Erken gebelik elimde yok. Ben Azerbaycandayim. Sizdeki gibi çeşit çeşit testler yok ya burda. Eczanelerde genelde bir ya iki marka test oluyor. Pahaliya da hiç erken demiyorlar. Mağduruz 😬 elimde bir tane daha kaset test kaldi onu da oğlen yapicam. Koyulaşirsa yarin kan veririm. Ya da dayanamazsam bugun.
O zaman akşamı bekle akşam daha çok belli oluyor

Keşke bir kere 11 günde filan test yapsaydın negatifi gorseydik o zaman daha iyi anlardık şimdi insan acaba diye şüphede kalmıyor değil
Yapmişdim 11 pozitif. 12 sabah çook zor gorulen bir çizgi akşamina negatif. Dun de 13 akşam yaptim zaten. Silik çikti Bugun de igneyle beraber 14.gün. Yarin belli olur artik igne mi hamilelik mi

Kızlar ben düştüğüm için biliyorsunuz hiç umudum kalmadı sürekli karın ağrısı çekiyorum zaten mide bulantısıni hiç saymıyorum bile ağrıyla beraber gelip gidiyor inşallah sizin ki pozitif çıkar geçen ay hasta oldum hiçbir şey anlamadım bu ay düştüm anlamıyorum yarın sabah bir erken gebelik testim var onu yapicam ama kesin negatif çıkacak ama bir ümit işte 😔😔😔

X