Çatlatma iğnesi

Valla işte o hiç belli olmuyo belki iğne olmadan çatlıyo bilmiyoruz ki
Canım ben pazartesi şiddetli kasik ağrısı ile doktoruma gittim doktorum iki tane 21 mm yumurta olmuş hemen iğneni aldiralim yapalım dedi yaptık sonra ben işe döndüm şiddetli ıslaklık hissettim tuvalete gittim peceteye silince bariz yumurta akıntısı gördüm o zaman dedim ahada çatladı diye

Bencede çatlamış olabilir 21 çünkü çatlamaya hazırmış zaten aslında iğne olmadan bile çatlayabilirmiş bence hayırlısı artık o günü değerlendirseydin keşke

Kızlar mantar oldu bende galiba peynir kesigi akinti ve felaket kaşintı var travazon ve sirkeyi denedim gecmiyor napcam acaba bebegin olusumuna kötü etki eder mi bu

Kızlar mantar oldu bende galiba peynir kesigi akinti ve felaket kaşintı var travazon ve sirkeyi denedim gecmiyor napcam acaba bebegin olusumuna kötü etki eder mi bu
Ay canım benim ya hemen ılık su ve eczaneden baticon alıp oturuyorsun ılık suya yarın iç çamaşırını ütüle ütülenmiş temiz bez koy orayı sürekli kuru tut ve pazartesi doğru doktora git

Ay canım benim ya hemen ılık su ve eczaneden baticon alıp oturuyorsun ılık suya yarın iç çamaşırını ütüle ütülenmiş temiz bez koy orayı sürekli kuru tut ve pazartesi doğru doktora git
Baticonu suya mi dökmek lazim napiyim ama birsey diyevem gebelik olusuyorsa ilik suya oturmak riskli olmaz mı kanallar aciliyor sonucta

Z Zeyno2734 bu gruba gel o grup geçen ay ki grup
Teşekkür ederim hemen geldim

Arkadaşlar merhaba, ben bu ay Femara kullandım 2 yumurtam 20mm olmuştu. 1 Kasım da sabah 10:30 gibi çatlama iğnesi oldum. Bugün saat 20:30 da erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bugün 12. Gün oluyor eğer iğne gününü saymazsak. Sizce umudumu kaybetmem için erken mi? 12.güni negatif olup sonra pozitif olan var mıdır? 2 senedir çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz. Geçtiğimiz mayıs ayında 16 haftalık bir kayıp yaşadım. Bu ay yine çok umutlanmıştım. ilk kez çatlama iğnesi denedik çünkü. Buraya yazıp hem akıl alayım hem rahatlayayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…