Çatlatma iğnesi

İnşallah canım benim ben geçen ay kimyasal geçirdim sana 13 gün testlerimi atayım ateşe bağlı tutunamadi yavrucam çok hastalandım betahcg bile yapamamıştim
Buda 14 gün testimdi doktorum kimyasal olmuş demişti çok şiddetli adet olmuştum ilk 3 gün

Eklentiler

• IMG_20211013_095803.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 59
Hiç yapmadım testte negatifi görmek mutsuz ediyor diye Kan verirken bile umutsuzdum kist oluştu o geciktirdi diye düşündüm. Test sonucunda çok arada kaldı tek çare pazartesiyi beklemek yükselmesini umut etmek

At bakalım bende yarın sabah yapmaya başlicam test yapmaya bugün negatif olduğunu gördükten sonra inşallah pozitif görürüm
Vidyodan kirptim. Fazla belli degil ama resimde vidyoda

Eklentiler

• Screenshot_20211113-205102_Gallery.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 53
  • 20211113_205049.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 46
Çok uzuldum geçmiş olsun( testin boyleyken hcg degerin kaçdi?
Canım ben kanamam olduğunu bile fark etmemiştim ateşim 38 derece olunca eşim banyoya soktu beni orada eşim fark etti sonra doktorumu aradım oda kanaman 5 günden çok sürerse gel demişti ama 7 günde bitti ama ilk 3 beni bitirmişti

Kızlar üstteki 8 alttaki 9. Gün testi bana daha koyu gibi geldi alttaki yani farklı marka testler o yüzden mi öyle bilmiyorum

Bak bunlarda Facebook'taki Bir arkadaşın 10 gün testleri betahcg 6 çıkmış

Eklentiler

• FB_IMG_1636823612686.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 48
  • FB_IMG_1636823598681.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 57
2 tane erken gebelik testim var onları bekletiyorum pazartesi sabahı birde âdet olmazsam salı günü yapicam Sabah

Yok akşam beş buçuk gibi vuruldum onun için merak ama benim yedi gibi çok büyük akıntım oldu Bir çorba kaşığı kadar yumurta akıntısı
O zaman ertesi günden saymaya başla tabi çatlatma olacağı için olmuştur benim akıntım yumurtlamadan beri devam ediyor nedenini bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…