çatlatma iğnesi sonrası lütfen yardım eder misiniz

turuncu66

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2011
177
9
hanımlar ben bu ay çok fazla lekelenmem olunca doktora gittim yani şöyle ben 1 ekimde lekelenme tarzında çok çok az 2 gün oldu sonra kesildi bir hafta sonra tekrar adet gibi sancı başladı lekelenmeye başladım bundan şüphelenip doktora gittim hormon tahlili yaptırdı estradiol (e2) hormonu 160.51 çıktı ultrasonda sol overde 18 mm foliküle ve iki overde de çok sayıda küçük küçük foliküle rastlandı doktor o kadar pozitif konuştu ki bu ay %99 hamile kalırsın 36 saat içinde cinsel ilişkide bulunun dedi ben ilk hamileliğimde zor çok senelerden sonra hamile kaldığım için çatlatma iğnesi istedim

doktor çatlatma iğnesini verdi o gün vurundum 36 saat olacağa yakın akıntım yumurta akı gibi sünüyordu çok fazla ateşlendim zaten gün boyunca akıntı ve kasıklarda ağrı devam etti o gece cinsel ilişkide bulundum ertesi günü akıntı kesildi ve ertesi günün akşamı çok kötü midem bulandı kustum rahatsızlandım sormak istediğim yumurta akı gibi sünen akıntım kesilince hamile kalmış olabilir miyim birde cinsel ilişkinin ertesi gününden beridir göğüslerimin ucu sızlıyor en erken ne zaman gebelik testi yapabilirim

Son düzenleme:
canım erkenden yapma bence,adetin bir geçsin önce..

çünkü bu çatlatma iğneleri b-hcg içerdiği için yanıltıcı sonuç olur.

X