Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

4. Günümdeyim canm henüz

Selam kızlar nasılsınız nasıl gidiyor? Benim bugün 10. Günüm arada kasıklarımda çok çok hafif ağrı oluyor onun dışında bir durum yok sizde durumlar nedir

Öyle miii ayy hadi inşallah ya şu gruptan birinin güzel bir haberini alalım devamı gelsin sonra
İnşallah canım hayırlı haberler alalım hepimiz. Geçen ay yine femara iğne kullanan böyle konuştuğumuz bi arkadaş 12. Gün negatif 13. Gün pozitife döndü. Ve sadece iğneden sonra biraz kasık ağrım var diyordu sadece o kadar.

merhaba kızlar bugün aşılamamın 5. günü dua edelim birbirimize , ama bende hiç belirti yok sanki işlem olmamaış gibiyim ne bir ağrı ne bir sancı

merhaba kızlar bugün aşılamamın 5. günü dua edelim birbirimize , ama bende hiç belirti yok sanki işlem olmamaış gibiyim ne bir ağrı ne bir sancı
Merhaba canım, ben burda çok kişiyi okudum sıfır belirtiyle hamilelik haberi alan. Herkesin bünyesi farklı iyi düşünelim iyi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…