Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

merhaba kızlar bugün aşılamamın 5. günü dua edelim birbirimize , ama bende hiç belirti yok sanki işlem olmamaış gibiyim ne bir ağrı ne bir sancı :KK43:
İyi düşün iyi olsun canım. Bende belirtim yok diye ilk bi hafta kendimi üzüp durdum. Ama belirtisiz güzel sonuç alanları okudukça umutlanıyorum🌸😊

Y Ym530 canım sende çatlatma iğnesiyle hamilesin değil mi içimizi ferahlatmana ihtiyacımız var🙈 Fazla belirtisi yok ama pozitifti diye senden bahsediyordum 😊🌸

Y Ym530 canım sende çatlatma iğnesiyle hamilesin değil mi içimizi ferahlatmana ihtiyacımız var🙈 Fazla belirtisi yok ama pozitifti diye senden bahsediyordum 😊🌸
Ayy öyle mi hayırlı olsun süreçle ilgili bilgi alsak biraz 😍🙏🏻
Kızzlarrr evet benim pek belirtim olmadı. Belirtim yok diye hiç takılmayın. Göğüslerimde asla şişlik olmadı adete kadar. Sadece yumurtladığım yerden hafif sızım oldu , Allahım sizin de güzel haberinizi almayı nasip etsin♥️♥️♥️

Kızzlarrr evet benim pek belirtim olmadı. Belirtim yok diye hiç takılmayın. Göğüslerimde asla şişlik olmadı adete kadar. Sadece yumurtladığım yerden hafif sızım oldu , Allahım sizin de güzel haberinizi almayı nasip etsin♥️♥️♥️
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 Kaçıncı gün test yaptın canım

Bende sürekli göğüs ve akıntı konusuna takılıyorum ama gerçekten seni hatırlayınca umutlanıyorum canım. 9. Günüm bugün inşallah canım dua et bizim içinde 🤲🏻🌸

Bugün 10.gün ve ilk kez dayanamayıp test yaptım kızlar iğne etkisi geçmiş. İnsallah giden ikinci çizgi bikaç güne geri gelir 🤲🏻🤲🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 66
inşallah canım pozitife döner. Benimde 9. Gün üç gündür yapıyorum test iğne etkisi ne zaman geçecek diye ama bugün ki yaptığım diğer günlere göre sanki daha belirgin

X