Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

merhaba kızlar bugün aşılamamın 5. günü dua edelim birbirimize , ama bende hiç belirti yok sanki işlem olmamaış gibiyim ne bir ağrı ne bir sancı
İyi düşün iyi olsun canım. Bende belirtim yok diye ilk bi hafta kendimi üzüp durdum. Ama belirtisiz güzel sonuç alanları okudukça umutlanıyorum

Y Ym530 canım sende çatlatma iğnesiyle hamilesin değil mi içimizi ferahlatmana ihtiyacımız var Fazla belirtisi yok ama pozitifti diye senden bahsediyordum

Y Ym530 canım sende çatlatma iğnesiyle hamilesin değil mi içimizi ferahlatmana ihtiyacımız var Fazla belirtisi yok ama pozitifti diye senden bahsediyordum
Ayy öyle mi hayırlı olsun süreçle ilgili bilgi alsak biraz
Kızzlarrr evet benim pek belirtim olmadı. Belirtim yok diye hiç takılmayın. Göğüslerimde asla şişlik olmadı adete kadar. Sadece yumurtladığım yerden hafif sızım oldu , Allahım sizin de güzel haberinizi almayı nasip etsin

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah Kaçıncı gün test yaptın canım

Bende sürekli göğüs ve akıntı konusuna takılıyorum ama gerçekten seni hatırlayınca umutlanıyorum canım. 9. Günüm bugün inşallah canım dua et bizim içinde

Bugün 10.gün ve ilk kez dayanamayıp test yaptım kızlar iğne etkisi geçmiş. İnsallah giden ikinci çizgi bikaç güne geri gelir

Eklentiler

• image.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 66
inşallah canım pozitife döner. Benimde 9. Gün üç gündür yapıyorum test iğne etkisi ne zaman geçecek diye ama bugün ki yaptığım diğer günlere göre sanki daha belirgin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…