Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Kızlar merhaba bende adanaliyim Adana'da yaşıyorum ben 24 Mayısta çatlatma iğnesi vuruldum. Bugün 20. Günüm. 13. Günden bu yana erken gebelik testi yapıyorum bugün yine yaptım silik çizgi çıktı. Kasıklarımda hafif sancılar var bacağıma vuran bir ağrısı var. Kahverengi bir leke geldi sabahta. Göğüs uçlarımda sızlama ve renk koyulaşması var sizce hamilemiyimdir?
20 güne iğne etkisi kalmamıştır canım bence. Heveslendirmek istemem ama Silik çizgi varsa hala hamilesin diye düşünüyorum. İnşallah öyledir 🌸

Ne kadar süredir korunmuyorsunuz acaba ? Benim doktorum 9. Ayda çatlatma iğnesi yapalım diyor da acaba normal mi yoksa hızlı mı davranıyor sizin doktor hangi sürede önerdi?
13 aydir korunmuyorum. 6. aydan beri tedavi goruyorum. erken degil baslayin sureciniz ilerlesin

Kızlar merhaba bende adanaliyim Adana'da yaşıyorum ben 24 Mayısta çatlatma iğnesi vuruldum. Bugün 20. Günüm. 13. Günden bu yana erken gebelik testi yapıyorum bugün yine yaptım silik çizgi çıktı. Kasıklarımda hafif sancılar var bacağıma vuran bir ağrısı var. Kahverengi bir leke geldi sabahta. Göğüs uçlarımda sızlama ve renk koyulaşması var sizce hamilemiyimdir?
ben bir kere 20. gun regl oldum. bir kan testi verin. bende belirti yoktu ozamanlar sende bayagi belirti var hayirli olsun canim

Bende iğne etkisini bildiğimden boşa heveslenmek istemiyorum yapmadım canım hiç pazar gününe denk geliyor sanırım. Eşime babalar günü hediyesi olsun çok istiyorum 🤲🏻🤲🏻
Ayynen ben de onun için çok istiyorum cmt öğrencem inşallah pazar günü güzel bir babalar günü vermek istiyorum beraber verelim inşallaah☺️

Ayynen ben de onun için çok istiyorum cmt öğrencem inşallah pazar günü güzel bir babalar günü vermek istiyorum beraber verelim inşallaah☺️
Çok amin inşallah canım 😊 Haftasonu araya giriyor kan vermekte sıkıntı testte görüp kanda çıkmayanda oluyormuş ondan korkuyorum

Evet canım ama dayanamadım evde vardı bitane yaptım işte 😄inşallah yalancı pozitif değildir

X