Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

kızlar merhaba benim de bugün 14 günüm dün erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı cuma günü kan vericem pozitife döner mi sizce

Kızlar bişey sorucam. İğneden sonra kasık ağrılarınız tam anlamıyla ne zaman geçti. Benim bugün 5. Günüm ve hala kasıklarımda doluluk hissi ve bel ağrım var. Merak ediyorum bu ağrılar ne zaman geçer.

ayın 30 da igneyi vuruldum 2sinde gece kanamam oldu 3 de doktora gittigim de yumurtam çatlıyor dedi 3 gün devam etti bu şekil de olan varmı hiç

Benim 4. 5. Günü falan geçmişti canım sonra cok cok hafif oldu ama son iki gündür bi doluluk hissi var adet öncesi ödem şişliği tarzında

Canım benim 6. Güne kadar devam etti ara ara 7. Ve 8. Günde hiç ağrım yoktu. Bugün ise 9.gün sabah kasıkta batmalar oldu saniyelik hareket edince eğilince falan

Evet canım tuvalete gittigim de gelen bi kanamaydı yumurta çatladıgın da oluyormuş o şekil de söyledi benim başıma da ilk defa geldi

Benim 4. 5. Günü falan geçmişti canım sonra cok cok hafif oldu ama son iki gündür bi doluluk hissi var adet öncesi ödem şişliği tarzında
Canım benim 6. Güne kadar devam etti ara ara 7. Ve 8. Günde hiç ağrım yoktu. Bugün ise 9.gün sabah kasıkta batmalar oldu saniyelik hareket edince eğilince falan
Oh iyi bari kızlar iğneyi vurulduğumdan beri bu ağrıyo çekiyorum da ne zaman biter diye merak etmiştim.
Ay hadi bakalım sizin bu doluluk hissi batmalar falan umarım güzel haberlerle sonuçlanır

Ben de az önce test yaptım dayanamadım kızlar negatif çıktı ikinci çizgi silik bile çıkmadı bugun 11. Günüm iğne etkisi geçmiş diye yorumlamak istiyorum umarım pozitife döner

İğne etkisi geçmiş o zaman canım bundan sonra pozitif görürsün inşallah bebeğin seninledir

Ayy zaten gebelikte de adet sancısı gibi oluyormuş çok benziyormuş hatta inşallah pozitif olduğu içindir o sancı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…