Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Merhabalar bende 4 Haziran gece 02:00 gibi iğne oldum. İlk iğnem belirtilerimiz neler acaba merak ediyorum

Merhabalar bende 4 Haziran gece 02:00 gibi iğne oldum. İlk iğnem belirtilerimiz neler acaba merak ediyorum
Öncelikle hayırlı olsun Benim ilk iki gün kasıklarımda ağrı oldu adet sancısı gibiydi ayrıca cok fazla gaz yaptı sonra normale ddöndüm hiç bir belirtim yok sadece son iki gündür akıntım arttı. Sende ne gibi belirtiler oldu

Canım bende bir hafta önce iğnemi vurundum o gün ve çatlamanın planlandığı 36. Saate kadar şiddetli kasık ağrım oldu ondan sonraki günler hafifledi günde 2-3 kere 10 saniyelik batmalar oluyor. Buna ek olarak göğüs ucumda acıma var bugünde gaz sancılarım başladı. Akıntı olarakta yoğun kıvamlı değil biraz akıntım var

Kızlar benim çatlama iğnesinden 24 saat sonra ilişki oldu bi dahada olmadı
Eşimin acil şehir dışına çıkması gerekiyordu.
Emeklerim boşa gitti diye çok üzülüyorum. Bir sürü hormon ilacı iğneler

Benimde ilk günlerde hafif kasık ağrım oldu sonra normale döndü. Bikaç gündür de bel ağrım ve gaz problemim var sadece. Göğüs hassasiyetim yada akıntım da yok.

Canım üzülme benim de seninkine benzer oldu. 24 saat sonra ve 48saat oldu 36. Saat boş geçti yani Ama spermler 72 saate kadar canlı kalıyor o yüzden kısmetimizde varsa olur diyorum takma kafana

Canım üzülme benim de seninkine benzer oldu. 24 saat sonra ve 48saat oldu 36. Saat boş geçti yani Ama spermler 72 saate kadar canlı kalıyor o yüzden kısmetimizde varsa olur diyorum takma kafana
haklısın ama bazende çok üzülüyorum her ayı iyi değerlendirirdik olmadı, bu ay tedavi sürecinde doktor kontrolleri iğneler haplar derken iyi değerlendirmek istiyordum sonrası negatif olsada ben elimden geleni yapayım kafasındayım. Ama dediğin gibi kısmetten ötesi yok.

Aynen öyle insan üzerine düşeni yapmak istiyor ama şartlar her zaman uygun olmuyor malesef iyi düşünelim iyi olsun

2. Ay ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum bilmiyorum ama hiç ümidim yok gecen ay fazla ümüit her gün test yapıp negatif düşmesi bekledim şimdi nedense hiç yapasım dahi yok herseyim hayırlısı kızlar vardır Rabbimin bi bildiği. Ama cok kişiden duydum iğneyi ilacı bıraktıktan sonra hamile kalan daha cok bende bu ay bırakcam

İğnenin kaçıncı günündesin canım? Umut her zaman vardır ya Allah hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese Biz kadınlar kafamıza cok takıyoruz zaten bi serbest bıraksak her şey kendiliğinden olacak da nasıl serbest bırakacagız bilmiyorım

Kızlar merhaba bende adanaliyim Adana'da yaşıyorum ben 24 Mayısta çatlatma iğnesi vuruldum. Bugün 20. Günüm. 13. Günden bu yana erken gebelik testi yapıyorum bugün yine yaptım silik çizgi çıktı. Kasıklarımda hafif sancılar var bacağıma vuran bir ağrısı var. Kahverengi bir leke geldi sabahta. Göğüs uçlarımda sızlama ve renk koyulaşması var sizce hamilemiyimdir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…