Çatlatma iğnesi olup hamile kalanlar yardımcı olabilir misiniz

Merhaba bende ayın 4 de çatlatma iğnesi oldum, bügün 6.günün meraktan gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı bu kadar erken mi vücuttan iğne etkisi geçer

Erken gebelik yaptım çok silik kaset teste oyle bilmyrm bklm olmdmda
Merhaba gecikmenin kaçıncı günü silik çizgi gördünüz? Benimde çatlama iğnesi ile çatladı çatladıği günden itibaren bugün 14. gün sabah kaset idrar testi yaptım negatif çıktı ama regl olmadım pozitife döner mi acaba

Merhaba gecikmenin kaçıncı günü silik çizgi gördünüz? Benimde çatlama iğnesi ile çatladı çatladıği günden itibaren bugün 14. gün sabah kaset idrar testi yaptım negatif çıktı ama regl olmadım pozitife döner mi acaba
Benimde 14cu gün bilmyrm çok silik bnde inanin

Benimde kasık ağrılarım var regl olacak gibi bakalım hayırlısı olsun inşallah pozitif almak nasip olur
Cok belli belirsiz yrn 15gun çok kararszm bnde bilmyrmki belim ve kasiklarda agri var yrn vrmyi dsnyrm dündü günüm olmdm
Bende pcos var kızlar 2 klomen 1 femara kullandık yumurta oldu ama tutmadı Malesef bu ay aşılama yaptırıyorum Allah'ın izniyle inşallah Rabbim en yakın zamanda ve sağlıklı bir şekilde kucilaginiz dolar 🌸♥️ bana da dua edin bu ay için olur mu

Bende pcos var kızlar 2 klomen 1 femara kullandık yumurta oldu ama tutmadı Malesef bu ay aşılama yaptırıyorum Allah'ın izniyle inşallah Rabbim en yakın zamanda ve sağlıklı bir şekilde kucilaginiz dolar 🌸♥️ bana da dua edin bu ay için olur mu
Amin inşallah hepimize hayırlı haberler bekliyoruz inşallah 🙏🤲

Kaçıncı çatlama iğnendi canım benimde ikinci çatlama iğnesiydi bu ama negatif gibi görünüyor yumurtlama olmuştu bende de. Bende de pcos var ayrıca. Tabiki dua ederim sağlıklı hayırlı şekilde rabbim nasip etsin inşallah en kısa zamanda 🌸

X