Çatlatma iğnesi olup hamile kalanlar yardımcı olabilir misiniz

Merhaba kızlar ben 11 Eylül'de çatlatma iğnesi oldum dün test yaptım pozitif bugün negatif sizce pozitife döner mi böyle birşey yasiyan var mı bana umut olur musunuz ama hiç belirtim de yok
Nasip hayırlısı bu konuda pek yapılacak bir şey yok tek yapabileceğin şey 15. Gün iğnenin test yapmak veya kan testi vermek, özellikle yapabilecek bir şey yok onu demek istedim. Bazısında tutunuyor bazısında tutunmuyor bende tutunmadı 3 kez yaptım ama bunun illa seninle bir ilgisi yok sperm kalitesiyle de alakalı olabilir Zaten canlı değilse 10 kere de yapsan tutmuyor sperm ulaşması gereken yere kadar gidemiyorsa yumurtayı dölleyemez.

Ancak rahim filmi önere bilirim onunla da hamile kalan oldukça çok.

Gittim test aldım bende akşama yapıcam 13. Gün artık birşey çıkmazsa regl bekliycem
Benim de 13. Gün hem kaset test hem erken gebelik testi yaptım çok silik çıktı ama niyeyse iğne etkisi diye düşünüyorum, bu arada hiçbir şekilde ne adet ne hamilelik belirtim var karın ağrım, akıntım hiç yok. Yarın tekrarlıycM

Ayyy evet silik çizgi var gibi öncesinde negatif gördün mü görüp buna döndüyse kesin var bebiş bende birazdan yapıcam ama korkuyorum
Önceki iğne denememde de silik çizgi görüyordum o yüzden yarın yine yapıcam kaldığımı düşünmüyorum hiç, siz de yapın bi an önce ben de heyecanlandım

Önceki iğne denememde de silik çizgi görüyordum o yüzden yarın yine yapıcam kaldığımı düşünmüyorum hiç, siz de yapın bi an önce ben de heyecanlandım
Yaptım ama maalesef silik çizgi bile göremedim kocaman bir negatif 2.denemem bide bu ne kadar böyle devam edicek hiç bilmiyorum

Yok canım olsa çıkardı şimdiye kadar bu ayda olmadı diğer ay hiçbirşey kullanmayı düşünmüyorum psikolojik olarak çok yordu beni
Gerçekten ben de senin gibiyim, yumurta kalitesi de iyiydi, görünürde olmaması için neden yok, artık eşimin spermi mi acaba kaliteli değil diye düşünmeye başladım

X