çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır forumu takip ediyorum. Bu ay ilk defa bende klomen + çatlatma iğnesi kullandım. 27.02 Salı günü yumurtam 22mm büyümüştü (solda). Perşembe saat 13:00 de iğnemi vurdurdum ve akşam 19:00 da dr um tekrardan çağırdı ve çatladığını söyledi. Bu akşamı değerlendirin dedi. O akşamı değerlendirdik. Cumayı boş bıraktık cumartesi sabah tekrar değerlendirdik. Şu an beklemedeyim inş tutmuştur .yani 27-29-31 tarihlerinde ilişki oldu. Hakkımızda hayırlısı olsn.

ah arkadaşım bende iğne olalı 10 oldu bugün kasıklarım acayip ağrıyor neden dir bilmem inşallah tutar benim de 3 klomen ve 2. çatlatma ma iğnesi hayırlısı bakalım 7 aydır negatif görüyorum):

Mrb canım mart sanırım dimi ? Kaç mm ken iğne oldunuz

kontrole gittiğim de adetin 11 ci 17 mm di sonra adetin 13. günü iğne yaptım bugün 10 gün oldu yapali ama bugün kasık ağrısı başladı galiba adet olacağım ha birde bende poku da var ) :
Senin sonucu öğrenmeye az kalmış vanım. Umarım hayırlı haberler verirsin. Bende de pko var. Eşimde de sperm sorunu. Çatlatma iğnesi yaptığın gün mü çatlamış yumurtan ondan sordum. Benim 11.gün 21.83 mm di

27.03 de 22 mm di be 29.03 saat 13:00de iğnemi oldum. Aynı gün akşamı doktor kontrolüne gittim ve çatladığını söyledi. Ya iğne erken etki etti yada önceden zaten çatlamıştı.
Bende 29 mart saat 14.30 da iğne oldum. 36 saat dedi ama ben 24 saatte ilişki yaşadım. Daha önce 32 saatte olmamıştı. Demekki erken çatlayabiliyor ve boşuna 36 saati bekliyoruz. Doktorların bazıssı cidden gereksiz

Bende çatlatma ipnesiyle hamile kaldım ilk iğneyle 36 saat sonra ilişki dedi dpktorum ve öylede oldu kaldım :) herkeste değişiyor olabilir ama genelde tüm dpktorlar 36 saat sonrası ilişki önerir dığrusu bu yani zaten erken çatlasa bile yumurta 24 saat canlı kalıyor

Evet canım genelde 36 saat diyorlar. Yumurta mm ne göre değişiyor olabilir mi acaba. Senin kaç mm di iğne yaptırdığınfa. Benım bu 2. İğnem gerci bizde erkek problemi de büyük faktör ama allaahtan umut kesilmez. O yüzden hep umutlanıyorum işte

Evet hatta daha iğne yapmadan önce doktorum dedi daha erken çatlayabilir 36 saati beklemeye gerek yok diye. (8 saatden itibaren çatlama olabiliyormuş) Mutlaka akşamı değerlendirin demişti. Akşamda yani iğneden yaklaşık 8-9saat sonra ilişki oldu. (Ki çatladığının teyidini almıştım ondan ilişki oldu ) Eğer çatlamamış olsaydı drum 36 saat diyecekti zaten önceden açıklamasını yaptı.

Çok tebrik ederim sizi. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inş. Darısı bizim başımıza

Benim en son doktora gittiğimde tek yumurta oluimuştu 16mmdi 2 gün sonra iğnemi vurdum 36 saat sonra ilişki oldu sonrada gün aşırı oldu ilişkiden sonra ayaklarımo tepeye dikip yarım saat bekledim ve sabaha kdrda kalkmadım yataktan sol dan yumurtlamıştım soluma yattım uyudum:)

Bence 22 mm baya büyük gibi değilmi benimki tahminimce 18-19mmde iğne vuruldum doktorumda ztn öyle söylemişti başındada 18mmde iken iğne olacak diye ama bende çok sorun yoktu hafif pko var ben çabuklaştırmak istemiştim birqz oyüzden iğne ile yumurtlama günümü tespit etmek amaçlı kullandım açıkçası

Bencede 22 mm büyük. Benim daha önce ki de bu sekıldeydı o da tutmadı. Doktorlarda şans gözü ile bakıp iğne veriyor sanırım

Catlatma iğnesi sonrası, 11. 12. 13 günler idrar testi negatif olup, sonra kan testi vererek hamile olduğunu öğrenen var mı?

Veya catlatma iğnesi sonrası, 13.güne kadar testte negatif sonuç almış, ama sonradan pozitife dönmüş var mı? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…