çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Evet canım ılk klomen denemem benım herşey normaldı olur dıyıp doktorlar gonderdı ama 1.5dan sonra oldu
Hayırlı uğurlu olsun benim 5 ay önce kimyasal gebelik yaşadım ben biraz acele ediyorum doktorum da klomene başlayalım dedi adet olunca başlıycam bakalım nasıl olucak sonucu

Cnm hayırlı olsun guzel haberler alinca insan kendindende umutlaniyor darisi bize olsun gecen ay bende 13.gun yaptm test silik cizgi cikti sonra kana baktrdm cikmadi birsey teste yaniltici.olabliyor senin hemen mi belirdi.cizgi?
Saol canım ınsallah sızınde olur ben 14.15.16. Gun yaptım 14 ve 15.gun çok sılık çıktı 16.gun daha belırgın çıkmıştı zorlanmadan gorebılıyodum ıkıncı cızgıyı

Saol canım ınsallah sızınde olur ben 14.15.16. Gun yaptım 14 ve 15.gun çok sılık çıktı 16.gun daha belırgın çıkmıştı zorlanmadan gorebılıyodum ıkıncı cızgıyı
Belirtilerin var miydi canim ? Benim bugün 11.gunum ve testim negatif çıktı. Sadece kasık agrim var arada onun disinda belirtim yok gibi

mrb arkadaşlar bende çatlatma iğnesinin 16.günü idrarda öğrendim.benim seffaf bi akıntım oldu o günlerde bide anlık kpamplar oluyodu kasıklarımda . Rabbim inşallah dileyen isteyen herkese nasip etsin sağlıklı bebişleri...

kimseciklerde ses seda yok napıyrsunuz arkadaslar varmı güzel haberleriniz

Ilaclarin etkisiyle seni yaniltir canim igneden sonra 12 gun gecmesi lazim yanitmamasi icin tabi en kesin cozm kan testi ins hersey gonlunce olur seninde benim gibi bekleyen digerlerininde
Canim malesef ben ignenin 16 gunu kirmizilari gordum yani bugn pazartesiye randevu aldim gidicm bakim doktor ne duck

Canim malesef ben ignenin 16 gunu kirmizilari gordum yani bugn pazartesiye randevu aldim gidicm bakim doktor ne duck
Canim bende persembe dr gitmstim 16 mm deydi c.tesi tekrar gel duruma gore cat ignesi yaparz dedi bugun tekrar gittim catlamis kendiliginden carsamba persembe iliski oldu dun olmadi malesef bugunude degerlendirin dedi ama kactimi simdi anlamadm hangi ara catladi onuda anlamadim hayrlisi artik bakalim

Canim bende persembe dr gitmstim 16 mm deydi c.tesi tekrar gel duruma gore cat ignesi yaparz dedi bugun tekrar gittim catlamis kendiliginden carsamba persembe iliski oldu dun olmadi malesef bugunude degerlendirin dedi ama kactimi simdi anlamadm hangi ara catladi onuda anlamadim hayrlisi artik bakalim
Persembe 16 mm se hergun 1 yada 2 mm buyurse ozaman cumayla cumartesi yi birbirine bagliyn saatlerde catladiysa yumusta 24 saat canli kaliyorsa ozaman pazartesi yle sali ilski olmaliydi carsamba persembe ilski olduysa bence kacirdin

Persembe 16 mm se hergun 1 yada 2 mm buyurse ozaman cumayla cumartesi yi birbirine bagliyn saatlerde catladiysa yumusta 24 saat canli kaliyorsa ozaman pazartesi yle sali ilski olmaliydi carsamba persembe ilski olduysa bence kacirdin
Demek istedigim 3 4 gun once ilidkiye girmisn sipermler en fazla 36 saat canli kala biliyor diye biliym bence kacirdin canim

Tam anlayamadim dedigini cuma yada c.tesi sabah dr gitmeden once catladi cunku persembe dr daydim catlamamisti nasil olurda p.tesi sali iliski olmaliki cuma c.tesi desen sanki daha mantikli degilmi anlamadim

Demek istedigim carsamba petsembe iliski oldu dedin dimi cumada doktordaydin catlamamisti cumartesi catlamis dedi carsamba bersembe cuma cumartrsi 4 gun oluyor yumurta da 24saat canli kaliyor spermlerde 36 saat dahada az da olabilir biz bilemeyiz orasinida iliski cumarteziyle pazar bisde pazartesi olsaydi olutdu demek istiyoru.

Demek istedigim carsamba petsembe iliski oldu dedin dimi cumada doktordaydin catlamamisti cumartesi catlamis dedi carsamba bersembe cuma cumartrsi 4 gun oluyor yumurta da 24saat canli kaliyor spermlerde 36 saat dahada az da olabilir biz bilemeyiz orasinida iliski cumarteziyle pazar bisde pazartesi olsaydi olutdu demek istiyoru.
Yok canim persembe dr daydm ogun duruydu c.tesi gittigimde catlamis dedi yani ya cuma yada c.tesi dr gitmeden once catladi iliskide carsamba persembe c.tesi oldu yani ya saatle farkiyla kacirdim ya da kucuk mucizem surpriz yapacak bekliycez bakalim hayrlisi cnm artk

Cumartesi olduysa iliski bence denk geldi sen yine varmis gibi dusn ona gpre hareket et dikjat et insallah tutmustur veren rabbim oyle veriyorki korundugu hale hamile kalanlar oluyor var onunda vakti zamani

Cumartesi olduysa iliski bence denk geldi sen yine varmis gibi dusn ona gpre hareket et dikjat et insallah tutmustur veren rabbim oyle veriyorki korundugu hale hamile kalanlar oluyor var onunda vakti zamani
Haklisin rabbim ol der olur ins. Bizimde dualarimizi kabul eder bekleyelim artk nasip vardir vakti zamani rabbim hayirlisini nasip etsin aminn

X