çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Sankı bıraz zaman gecınce daha belırgın oluyo yanılma varmıdır kızlar ılacın etkısı falan degıldır demı ıgneyı vurundugum gunle 16.gün

Eki Görüntüle 2120839 Sankı bıraz zaman gecınce daha belırgın oluyo yanılma varmıdır kızlar ılacın etkısı falan degıldır demı ıgneyı vurundugum gunle 16.gün
AYYY BENCEDE HAMİLESİN CANIMMMMMM TEBRİKLER SİMDİDEN DARISI BİZE KAN TAHLİLİ VER CNM KAFAN RAHAT ETSİN COKKK SEVİNDİM SENİN ADINA RABBİM BİZEDE NASİP ETSİN

AYYY BENCEDE HAMİLESİN CANIMMMMMM TEBRİKLER SİMDİDEN DARISI BİZE KAN TAHLİLİ VER CNM KAFAN RAHAT ETSİN COKKK SEVİNDİM SENİN ADINA RABBİM BİZEDE NASİP ETSİN
Allah razı olsun ınsallah oyledır Rabbım sıze de yaşatsın ınsallah en kısa zamanda

Canım ınsallah soyledıgın gıbı hamıleyımdır bugün kan verdım sonuç 3te çıkacak Rabbım hepımızın yüzünü güldürsün ınsallahh
İNŞ. CANIM İNŞ. İLK CATLATMA İĞNENİ KULLANISINMIYDI
MERAKLA BEKLİYRM BENDE İNŞ. GÖNLÜNE GÖRE OLSUN HERSEY

HADİ BAKALIM HAYRLISI HERKZDE FARKLI SEKİLDE OLUYR PCO FALAN VARMIYDI VEYA BASKA SORUN SORMUSTUM SANKİDE UNUTTUM KSRA BAKMA:)
Yoktu canım bı sorunum 1.5 yıldır olmuyodu herseye baktırdım bı sorun yoktu ama olmuyodu da ınsallah sımdı olmustur

Yoktu canım bı sorunum 1.5 yıldır olmuyodu herseye baktırdım bı sorun yoktu ama olmuyodu da ınsallah sımdı olmustur
olmustur olmusturrrrr:):):) güne iyi baslayalım bol hamiş haberleri alacagımz günler olsunnnnn
dualarınızıda esirgemeyin lütfen herbirinize ayrı ayrı etcm tüm isteyenlere nasip olsun inş.

Kizlar amh. Degerimede baktirmistim ama onun sonucu bikac gun sonra demislerdi cikmis 2.29 normal gibi gorunuyr bilgisi olan varmi bu konuda

Kızlar benım beta hgc 53 çıktı :) çok mutluyum Allah sıze de tattırsın ınsallah
Cnm hayırlı olsun guzel haberler alinca insan kendindende umutlaniyor darisi bize olsun gecen ay bende 13.gun yaptm test silik cizgi cikti sonra kana baktrdm cikmadi birsey teste yaniltici.olabliyor senin hemen mi belirdi.cizgi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…