çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Ikinci cizgi baya belirgin canim bugun cuma bence pazartesiyi bekle pazartesi kan ver bakalim daha zaten baya erken ama iyiye isaret bu merak etme insallah hamilesindir

Merhabalar,
Ben de bu ay regl imin 5. Gününde klomen başladım. Regl bitiminin 11. Gününde yani çarşamba günü doktora gittiğimde hem sağda hem solda 20 mm lik yumurta oluşmuş yarın ovitrelle yaptır ve ilişkiye gir cuma ve pazar da ilişkiye gir dedi. Regl olursan gel dedi. Şimdi bi yandan çalışıp bi yandan bekliyorum. Pazardan sonra da 2-3 günde bir çalışmalara devam etmeyi düşünüyorum. Bakalım 15. Gün inşallah rabbim bana da nasip eder o çift çizgi mutluluğunu gerçi elimdeki ovulasyon testlerini çıldırıp her gün de yapabilirim :)

Benm doktorum hiç konuşmaz. Sizlerin doktorları fiziksel hareket ve beslenme ile ilgili bilgi verdi mi? Ya da özellikle şunu yap bunu yapma dedi mi? Çok cahil hissediyorum kendimi bilgisi olan paylaşırsa çok müteşekkir olurum.

Allah'ım isteyen herkese nasip eylesin inşallah.

Bana doktorum sperm 72 saat canli kalir yumurtada 48 saat catlar yani bir dakikada olup bitmez canin istedikce yap dedi. Aynen boyle catlatma ignesi yan etki yapabiliyo kasik gogus agrisi gibi ama yumurtalarin cok guzel benimde boyle bakalim nolucak hayirlisi canim kendini rahatlat biliyorum zor ama bu boyle bendun cok stresliydim bugun biraz amaann ölüm yok ucunda modundayim

bana da hiç bilgi vermedi doktor. aynı sizin gibi klomen kullanıp iğne yaptırdım. bugün 6.gün ve kasık agğrılarım var. çatlama günlerini ovülasyon testleri ile takip ettim bende. bu ayda olmazsa rahim filmi çekeceğiz dedi doktor ama dediğiniz gibi ne beslenme ne de başka bişey hakkında bilgi vermedi banada

ben geçen ay kullandım iğne doktor bana çok güzel ümit verdi çatladıgınıda gördük yumurtanın ama 10. günü adet oldum normalde 25-26 günde bi adet olurum iğne erkene çekti bende işe yaramadı umarım sizde işe yarar ben hiç bi ağrı sızı çekmedim çatladıgını bile doktor söylemese anlamamıştım

doktor ağrın olabilir dedi çatlama zamanında ama ovülasyon testiyle baktığım çatlama günlerinde hiç bi agrım sızım olmadı aksine çatlama dönemi geçtikten sonra başladı kasık ağrılarım. benimde 2. ayım bu tedavide bakalım hayırlısı

Bende göğüs ağrısı yok ama klomenden beri bel ağrım var. Sağda kıstım var çok ağrıyodu ama bugün sol ağrıyor bakalım hayırlısı olsun ikimiz için de

İnşallah filme gerek kalmadan verirsin haberini hadi bakalım bekliyoruz

Benm ağrılarım var umarım işe yarar. Siz de ümidimizi kesmeyin çalışmalara devam

Ben birazcık ara verdim ramazan geçsin sonra tatile gidicem sonra devam edicem

Görev gibi olmaya başladı hiç hoşuma gitmiyo

Canım ben en erken 10.gün yapmıştım gebelik testi çok çok az minik vardı çizgi bana iğnenin etkisidir dedi arkadaşlar ben her gün yaptım gittikçe koyulaştığını gördüm demem ı ki 10.günden aşağı testini boşa harcama yazık 10.gün de erken de beni gibi sabırsız biri olunca yaptı işte

Dogru soyluyosun zaten simdi iki gun yapmicam 10. Gum yapcam adet olmazsam benim belirtilerim vardi cok kasik gogus agrisi gibi ama bugun 7. Gun tak diye kesildi anlamadim hic belirti kalmadi. Senin belirtin varmiydi bu gunlerde neler yasadin canim ya anlatirsan cok iyi olur

Hiç bir belirtim yoktu tek belirtim 9.günden sonra birden yerinden kalktığımda kaşığıma bıçak saplanması oldu

Günaydın hanımlar
Bugün bir ağrıyla uyandım. Regl sancısı gibi yerimden kalkamıyorum bel kasık sancıyor. Midem de bulanıyor ve eşim regl öncesi sendromunda gibisin dedi dün. Daha 39. Saatteyim iğneden sonra ama dayanamıyorum ağrıya. Sizin de varmı ağrılarınız

Benimdr igne vuruldugum ilk gun cok adiri kasik agrisi oldu yürüyemedim bile bi gun sonra gecti suan 10. Gundeyim

Merhaba

Ben iğneden 24 saat sonra doktora gitmiştm dediğin gibi bel ağrım felaketti doktor ultrasonda baktığında çatlamış yumurta dedi bel ağrın ondandır .sanırım seninde ondan

Benimdr igne vuruldugum ilk gun cok adiri kasik agrisi oldu yürüyemedim bile bi gun sonra gecti suan 10. Gundeyim

Belli oldu mu hadi inşallah güzel haberini verirsin bugün 14. Günün sanırım

Merhaba

Ben iğneden 24 saat sonra doktora gitmiştm dediğin gibi bel ağrım felaketti doktor ultrasonda baktığında çatlamış yumurta dedi bel ağrın ondandır .sanırım seninde ondan

Evet ondanmış ağrı kesildi sadece sağ kalça ağrıyor ama onunla ilgisi yoktur sanırım.

Bugün 7. Gün merakla beklemeye devam bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…