çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Merhaba, ben çatlatma iğnesinden 13.gün sonra idrar testi yaptım çıkmadı 15.gün yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı.Şuan 5+5 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir...:26:
Merhaba benimde catlatma iğnesini sayarsak 11.gün asilamadan sayarsak 9.günüm ilk vi haftasında karın kasik agrisi karında şişlik ve gaz vardı halen de gaz devam ediyor son 2 gündür de göğüslerimin ucu agriyor regl olmama 8 gün var 6 gün kala kan versem ciakrmi sonuç aceba ? Bu belirtileri yaşayıp gebe kalan varmıı 2 gün önce yatmadan dua ettim rabbim olumlu veya olumsuz bisey gösterir mısın die 1.gün kaza yaptığımızı ve pars gördüm baktım hayırlı haberlere delalet diyor bugün de gebe olduğumu gördüm doğuma gidiyordum rabbim inşallah bi mucize göndermiştir bana

Beş gün klomen kullanıp çatlatma iğnesi oldum bugün 13. Gün idrar testi negatif çıktı adet olmama 4 gün var hamile olma ihtimalim varmıdırrrr

Mrb size bı sorum olcakti ben bu ayın 10 ignemi yaptım normalde doktorum 16 gün Sonrs gel demişti ama merakya hani insan tutamiyo kendini ben ayın 15nde test yaptım çok silik çıktı sizce hamilemiyim yoksa ilacın etkisimi cevap verirseniz çok sevinirim

Merhaba hanımlar bana yardımcı olur musunuz 11 Aralık’ta ovitrelle çatlatma iğnesi oldum 5 gün klomen kullandıktan sonra bu sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım sizce var mı gebelik yoksa sonuç yanıltıcı olabilir mi iğneden dolayı

Merhaba, ben çatlatma iğnesinden 13.gün sonra idrar testi yaptım çıkmadı 15.gün yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı.Şuan 5+5 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir...:26:
Merhaba kızlar bennde test yaptım 2. Çizgi silik çıktı bugün iğnenin 7. Günü sizce doğru mudur pazartesi günü Kan testi vereyimmi olumsuz sonuç almaktan çok korkuyorum çok sevindim çook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…