çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Catlatma iğnesi sonrası, 11. 12. 13 günler idrar testi negatif olup, sonra kan testi vererek hamile olduğunu öğrenen var mı?

Veya catlatma iğnesi sonrası, 13.güne kadar testte negatif sonuç almış, ama sonradan pozitife dönmüş var mı? :)
Benim olmadı ama bir kaç kişi forumda 13.gün negatifken / 15.gün pozitifi gören okudum bir kaç kişi hatta

Mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Öncelikle Rabbim bütün evlat isteyenlere tez zamanda nasip etsin inşallah
Ben 3.5 yıllık evliyim yaklaşık 6 aydır. Korunmuorum çocuk istedgimiz için 2 ay önce adeti gecikince doktora gittim çok az pko olduğunu söyledi.1 ay normal bakalım olmadı sonra klomenle devam ederiz dedi 8 Mart adet oldum adetin ilk günü klomenle başladım 5 gün boyunca 23 martta bir yumurtam 18 m oldu için ogün 10 nda iğne yapıldı. O gün dahil 11 un yani pztsi est yaptım negatif çıktı lakin gram birsey hissetmiyorum belirti olarakta iğneden sonra çoğu insanda yan etki yapmış okudugum kadari ile ama ben hicbiri olmadı ne bir ağrı bir sizi normal rutin hayatıma devam ediyorum ilk denemem ama olmadığını düşünüyorum hiçbir belirti olmamasindan ve 11 gün iğne etkisi gecmistir negatif bu durumda olan hiç oldumu merak ettim açıkçası bendemi bir anormallik war

Benim de bugün 11. Gün çok merak ediyorum sonucu ama negatif çıkmasından korktuğun için test yapmıyorum .iğneden sonra ilk günler hiçbir belirti yoktu daha 2 gündür iğne batması be sancı alıyor kasıklarım da sizce varmıdır 2. Çocuğum bu 8. Ay olacak

Meraba kızlar bende bu ay klomen kullandım iki dozda çatlama iğnesi oldum 16 nisanda dün 12. Günüydü erken gebelik testinde silik ikinci çizgi çıkmıştı ama adet oldum dün. Kanamam normalden çok daha fazla akışkan sanki bir yerin kesilir de akar ya öyle ve koyu kırmızı böyle mi oluyor regl bu tedavi sonrası. Yaşayan var mı

Meraba kızlar bende bu ay klomen kullandım iki dozda çatlama iğnesi oldum 16 nisanda dün 12. Günüydü erken gebelik testinde silik ikinci çizgi çıkmıştı ama adet oldum dün. Kanamam normalden çok daha fazla akışkan sanki bir yerin kesilir de akar ya öyle ve koyu kırmızı böyle mi oluyor regl bu tedavi sonrası. Yaşayan var mı

Merhaba canım bende suan aynı durumdayim sanırım ilaç ve iğne etkisi

Kizlar benim 6. Gunum igneden sonraki biliyorum erken ama bilerek yaptim gun gun merak ediyorum test sonucalrini hemde yalandan da olsa cift cizgi gormek mutlu ediyo cok belirtilerim var insallah hamileyimdir 12. Gun kan
20180510_171130.jpg
testi yapcam insallah

Kizlar benim 6. Gunum igneden sonraki biliyorum erken ama bilerek yaptim gun gun merak ediyorum test sonucalrini hemde yalandan da olsa cift cizgi gormek mutlu ediyo cok belirtilerim var insallah hamileyimdir 12. Gun kanEki Görüntüle 2145264 testi yapcam insallah
İnşallah hamilesindir:) canı gönülden diliyorumm
ama birazcık erken olmuş sanki aman neyse belki hayırlısı budur

bende çatlatma iğnesi oldum bugün 6.gün dayanamadım test yaptım pozitif çıktı öyle silik değil. böyle olup hamile olan var mı?

bende çatlatma iğnesi oldum bugün 6.gün dayanamadım test yaptım pozitif çıktı öyle silik değil. böyle olup hamile olan var mı?
Silik degilse bence bi ihtimal var ama tabi erken sende benim gibi acele etmissin benim 7. Gun negatif cikti insallah vardir. Bide ben aeyi bilmiyorum ignenin etkisi kaybolduktan sonrami hcg yukseliyo yoksa o daha yok olmadan mi hamilelik hcg yukseliyo :KK43: ben burda bi kadin yazmisti 8. Gun negatif 13 gun pozitif ve hamileydi. Bitane saha kadin yazmisti 9. Gun kan vermis 76 cikmis herkes igneden dedi ama doktoru demis igne en fazla30 40 a kadar yukseliyo sonrada dusuyo hamilesin demis ve hamileydi

inş ya şu günler asır gibi geliyor. çatlama günü geçti ovülasyon testiyle takip etmiştim. karın alt bölgesinde 2-3 gündür bi ağrı oluyor midemde bulanıyor dedim hep iğnenin yan etkisidir. burda yazıları görünce bende bi test yapayım dedim herkes silik çıktı yazmış benim bariz iki çizgi çıktı. kanda belli olur mu acaba dayanamayıp midem bulanıyor ayağına acile gidip test mi yaptırsam :KK70:

inş ya şu günler asır gibi geliyor. çatlama günü geçti ovülasyon testiyle takip etmiştim. karın alt bölgesinde 2-3 gündür bi ağrı oluyor midemde bulanıyor dedim hep iğnenin yan etkisidir. burda yazıları görünce bende bi test yapayım dedim herkes silik çıktı yazmış benim bariz iki çizgi çıktı. kanda belli olur mu acaba dayanamayıp midem bulanıyor ayağına acile gidip test mi yaptırsam :KK70:
Ovulasyon testini bilmiyorum canim testini atmadiysan fotografini atsana bi

X