çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Bnm adetlerm duzensz igneden sonra gecikirmi geckmez mi bilemiyorm o nedenle .... grip oldm ilac kullancm kullanamıyorum tedirgn oldum silik cizgiyi görünce... yarn 14.gunu olck enzndan cikmazsa ilaca devam ediyim diorm
Benimde düzensiz ama yumurtladığın gün önemli sonuöta yumurtladıktan 14.günü adet geliyor ztn bence ilaçlara ara verin tehlikeli olmasın hamileyseniz yarın beta yaptırın çıkar kesin

Benimde düzensiz ama yumurtladığın gün önemli sonuöta yumurtladıktan 14.günü adet geliyor ztn bence ilaçlara ara verin tehlikeli olmasın hamileyseniz yarın beta yaptırın çıkar kesin
Yarin cikar ins cnm adetimi geçse daha iyi olrdu ama yakindir hic belirtm yok hasta oldgm icin unutturdu nese yarn bi yaptrym dusukse yukselmesini beklices bide ilaci smdlik kullanmiyrm zor geciyor

Yarin cikar ins cnm adetimi geçse daha iyi olrdu ama yakindir hic belirtm yok hasta oldgm icin unutturdu nese yarn bi yaptrym dusukse yukselmesini beklices bide ilaci smdlik kullanmiyrm zor geciyor
Ilık suya limon sıkın biraz bal için ıhlamur içebilrisiniz portakal falan artık doğal yollarla :) bende oldum geçen hafta böyle atlattım başındayken faranjit oluyordum naneli olips yedim 2 gün :/ boğaz ağrısından mecbur

kızlar bende adet düzensizliği var iki ayda bazen de geçiyor sonra oluyorum şimdi ben iğne oldum ya acaba gebelik olmazsa adet olurmuyum ?

Bende basta faranjit oldum cnm aynen gribe cevirdi daha kotu oldu limonlu cay tuketiyrm ama bas goz agrisi ve sinuslerm tikali bi ondan kurtulsam doktor burun spreyi yazmis onuda kullammiyorm gece yatmadan bikrre kullandam rahat uyurm aslinda boğazıma viks sürdüm kac haftalik hamilesin cnm

uzun süre sonra baktıysan test bozuluyor cnm yanıltabiliyor. yinede bikac gün sonra tekrar yap yada kan testi ver

naz3416 hamilesin sanırım canım hayrlı olsun bizede nasip olur ins. :) sendemi catlatma iğnesi falan vuruldun ya da farklı bişi yaptınmı?

Perşembe belli olacak geç döllebme gibi görünüyor benim ama sata göre 6+5

naz3416 hamilesin sanırım canım hayrlı olsun bizede nasip olur ins. :) sendemi catlatma iğnesi falan vuruldun ya da farklı bişi yaptınmı?
Teşekkür ederiö isteyen herkese nasip olsun inşallah
Ben klomen ve çatlatma ipnesiyle ilk denemeyle kaldım ama çok problemde yoktu bende düşüklerim vardı daha öncesinde yapışıklıktan dolayı histereskopi olmuştum

Kalp atislarini biran once duyarsin ins o asamalara gelmekte cok onemli ins bizlerede nasip olr cnm bnde pko var gec adet goruyorm ve kucuk cok sayida kistim var ilk kez bende klomen arti catlama ignesi kullandm yarin teste gidicem bugun sabah gidemedm ozman belli olr

uzun süre sonra baktıysan test bozuluyor cnm yanıltabiliyor. yinede bikac gün sonra tekrar yap yada kan testi ver
Aslinda ben ilk bes dk baktiktn sonra ayrildim lavobodan belkide 15dk sonra belirdi yaklasik bi saat sor grdm lavaboya daha once yaptıklarım hic ikinci cizgisi olmazdi kenarını kosesini incelerdm tek sıkıntı ignenin etkisi olabilir bnm suphem o yonde ama yarin kan vericem

Umarım duyarım umarım sende hamilesindir

ayy inş. pozitif sonuc alırsın hiç belli olmaz tabi yinede cok kaptrmamak lazım sonra üzülüyr insan ama olumlu düşünelim olumlu olsun inş.

Bayanlar bisi sorcam bende bu ayklomen + catlatma ignesi kullananlardanim ama pek umutlu degilim sanki extra bi degisiklik yok bende olmadigi taktrde naptinz ilac igne devammi ettiniz yani en son dr den ciktigimda bi gecikmeniz gebelik durumunda gorusrz bundan sonra demisti ama naptinz bu durumu yasaynlar

Kızlar bende aranıza yenı katıldım benım de hıc sorunum yokken hamıle kalamıyorum 1.5 yıldır yok Rahım fılmıde cekındım acık tuplerım esımınıde degerlerı ıyı bu ay klomen ve catlatma ıgnesı oldum 1 tane oldu 21mm dı yumurtam 14.gun test yaptım çok sılik cıktı şimdi bıdaha test yapmaya korkuyorum

Korkma cnm yap bence 12 gun diye biliyrm igne etkisiyle salgiladigi hormndan dolayi test cift cikabiliyr ama ignenin uzerinde 12 gunden fazla gectiyse yap testi siliklok gorursen yine kan ver bence ins. Guzel haberler verirsin bize

iğnenin 14. günümü test yaptın

Son düzenleme:
Hamilesinizdir bence 14 . Gün etkisi geçmiştir iğnenin benim 12. Günde çıkmıştı kan testi yaptırın bence

Sizde bir sorun varmiydi acaba pcos vs
Benim ilk gebeliğim kendiliğinden oldu evlendiğim ilk aylarda bir kızım var sonrasında bir bebeğim kalni durdu düştü 6-7haftalıkken sonra kimyasal gebelik yaşadım ve sonra bir boş gebelik rahim filmi çwkildi perde ve yapışıklık çıktı histereskopi oldum ekimde 3 ay bekledik rahimin iyileşmesini, ocakta ilk denememizde kaldım hamile ama yinede beklememek adına ben istedim çatlatma iğnesi olmayı doktorumda olur dedi ama adetim de düZenli değil çok 30-35 gün arası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…