çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Cok sevindim senin adina canim bizede nasip etsin ins. Bebis bizde 7-8 aydir dusunuyrz aslinda ama son bikac aydir daha cok yogunlastik olmayinca hormon testlerim normal aslinda ama pcos var sanirim cok sukur adetlerim duzenli gecen ay klomen kullandm +catlatma ignesi malesef olmadi bu ay tekrar test verdim degerler iyiydi tekrar klomen verdi gecen ayda sag ve solda 2 ser yumurta olustu sagdakiler daha iyi buyumustu ama kismet olmadi ilk bebis oyuzden daha bi hevesliyiz cokk istiyrz ins. Cok bekletmez kuzum
Sogan suyuda iciyrm bu ay gunde bi kac tanede incir bakalim hayrlisi

İnsallah öyle olur başka bi sorunum yok kızlar ama bu zamana kadarda hıc gebe kalamadım her ay negatıf

Bır kaç gun daha durmak ıstıyorum o zaman a kadar kırmızları gormessem tabı ama çok sılıktı ondan korkuyorum
hayırlısı canım bikac gün daha beklemek istiyrsan bekle sonra tekrar yaparsın tekrar silik cıkarsa bekleme ama kan tahlili ver kafan rahatlasın

Bugün 15.gunum sabah yıne test yaptım çok silik çıktı sankı ışığa tutunca bellı oluyo ben mı yanılıyorum aceba galıba bu ayda Yok çatlatma ıgnesının verdıgı bı siliklik belkı de

idrar testine güvenmediğim için iğnenin 13. günü kan testi yaptım. hamile olduğumu öğrendim.

bi kan testi ver ya bişicik olmaz kafan rahatlar sonucu ögrenirsin en azından iğneden sonra 15. günde catlatma iğnesinin etkisi gecer kalmaz hamilelik olabilir bence

bi kan testi ver ya bişicik olmaz kafan rahatlar sonucu ögrenirsin en azından iğneden sonra 15. günde catlatma iğnesinin etkisi gecer kalmaz hamilelik olabilir bence
İnsallah oylardır canım kan testınde yok dıyecekler dıe çok korkuyorum

İnsallah oylardır canım kan testınde yok dıyecekler dıe çok korkuyorum
Yok kuzum o korkuyla gitme güzel düşün kuzum inş. güzel haberlerle gel negatifte cıksa hayrlısı de kuzum bir sorunun yok öyle rahatsızlıkları olanlar varki sen güzel düşün bende de pco var hormon degerleri normal hersey olmuyo napalım zamanını bekliyrz hayrlısıyla

Teşekkür ederım canım evet herseyın bı zamanı var ınsallah herkes muradına erer guzel guzel haberler ıle konuşuruz

Herkese merhaba bende 4 ay klomen catlatma ignesi tedavisi oldum ise yaramadi asilama dedi doktorum o hastanede yoktu bende yari ozele gittim ordaki doktorum rahim filmime bakti sag tarafinda biraz sislik var ama solda bisey yok asilamaya engel degil dedi asilama yapildi allahtan solumdaki yumurta kaliteliliydi orda normalse klomen kullanirkbmn yumurta hic olmuyordu hep sagda oluyordu insallah tek sebebp bimudur birde polikistik over hastasiyim tayifkadiktn sonra adetlerim anck oyle duzene girdi catkatma ignemide 8 gun once vuruldum sizce test yapsam cikarmi bise benim durumumda olan varmi

Ilaclarin etkisiyle seni yaniltir canim igneden sonra 12 gun gecmesi lazim yanitmamasi icin tabi en kesin cozm kan testi ins hersey gonlunce olur seninde benim gibi bekleyen digerlerininde

Oncelikle isteyen herkese rabbim bebek nasip etsn cok zorlu surec tedavinin ardindan negetif bir sonuc gormek bnde pcoluyum yedi ay gozumun yasi dinmedi rabbim dualarimi duydu ve suan 7 haftaligiz doktorlar kadar iyi bilemem belki ama klomen yerine femera ilacini doktorlarniza sorun ve bir degil iki adet catlatma ignesi uygulamasni rica edin ben bu sekilde hamile kaldm ins isteyen herkese rabbm nasip eder

Kızlar günaydın yıne test yaptım pahalı olandan yıne silik çıktı bugün 16.gun acaba ben mı yanılıyorum sızde bakarmısınız ıkıncı cızgı var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…