çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

canım sana da geçmiş olsun zor bi süreç ... bende özelde bi doktora gidiyorum anestezili yapalım yazık olur sana dedi 600 tlye çekecek herhalde.. bende korkuyorum çok ağrır diye

canım şimdi okuldayım yükleyemiyorum ama 61. sayfada bakabilirsin.. bende zamanında senin gibiydim 8.9. günbaşlardım teste bu sefer 12 ye kadar dayanabildim hayretsakın beni yanlış analama inş vardır bebiş bu ay

canım sana da geçmiş olsun zor bi süreç ... bende özelde bi doktora gidiyorum anestezili yapalım yazık olur sana dedi 600 tlye çekecek herhalde.. bende korkuyorum çok ağrır diye
Canım eğer adet sancısı çekiyorsan onun gibi aynı yani dayanılmayacak ağrı değil kaldı ki ben kürtajı bile genel anestezi almadan oldum tşk ederim canım

Yok canım estağfurullah ne demek benim gibi bir çok insan olduğunu biliyorum sende mi öğretmensin bende öğretmenim ne öğretmenisin

Gördüm canım çizgiyi de gördüm inş vardır ya heyecan yapıyor insan valla

Dediğinde çok haklısın da elimde değil valla herAlde 5 yıldır sabır ancak bu kadar oldu o yüzden test yapmayı kendime çok görmüyorum en aZından çift çiZgileri görünce mutlu oluyorum
Seni çok iyi anlıyorum aylar önce o çift çizgiyi bir kere olsun görmüştüm hala telefondan resmine bakıyorum ne alakaysa işte ama senin için söylüyorum her ne kadar iğneden olduğunu bilsende insan içten içe olmayan bebegin hayallerini kuruyor sonra duvara tosluyorsun kötü oluyor yani

Kahramanmaraş tayım canım İngilizce öğretmeni senin 8-9 günler benim yaptığım gibi koyulukta mıydı yoksa daha mı silik
yok canım daha silikti ama ilk 10 dk içinde çıkmıştı ve akşam sıkışık olmadan öylesine idrarla yaptım ama iğneden de olabilir 15. günü yine yapacağım tabi adet olmazsam o zamana :)

hadi yaa gerçekten mi maşallah sana senin ağrı eşiğin yüksek demekki ben dayanabilir miyim bilmiyorum
Evet doktor da demişti ağrı eşiğin yüksek diye ama belki senin de öyledir sonuçta aşılamayı yaparken anestezi aldın mı eğer almadıysan onun hafif biraz daha fazlası ama sen bilirsin canım yine de çok kasarsan kendini illa ki daha çok canın yanar

Evet canım ama ben bından önceki gebeliğim de de aynı günlerde öğrenmiştim artık hayırlısı Allah'ım kimseyi bekletmesin

Canım ben hiç aşılama olmadım tabi anestezi almayı düşünmüyorum alet takılırken canım biraz yanıyor ama yapacak bişey yok

Canım ben hiç aşılama olmadım tabi anestezi almayı düşünmüyorum alet takılırken canım biraz yanıyor ama yapacak bişey yok
Ben oldun sandım canım kusura bakma alet takılırken yanıyor ise sen anestezi al canım çünkü ben alet takılırken hissetmiyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…